Dır-dir Brad Pitt Annesi gerçekten bir araya gelmesi için onu 'dırdır ediyor' Jennifer aniston ? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Küre , hiç kimse eski eşlerin romantizmini Pitt'in annesi Jane kadar yeniden canlandırmasını istemez. İddia edilen bir kaynak, 'Jane, Brad ve Jen 2005'te ayrıldıklarında derinden etkilendi ve her zaman yeniden bir araya gelmenin bir yolunu bulmaları için dua etti.' Bilinmeyen kaynak, Jane'in her zaman Arkadaşlar oğlunun Angelina Jolie ile olan evliliği boyunca bile 'kız çocuğu olarak' başrolde oynadı. Tanımlanamayan ihbarcı, 'Brad'e onları tekrar bir arada görmeyi ve yeniden evlenmeyi umduğunu söyledi,' diye ekliyor.Gwen Stefani Babybauch 2017

Tabloid'in hikayesi anonim bir kaynağın sözlerine dayanıyor, ancak Pitt'in kendi sözcüsü, annesinin aşk hayatına karışmadığını söylüyor. Oyuncu ve eski karısı, bu yılki SAG Ödüllerinde çok fazla olay yaratan kısa karşılaşmalarına rağmen romantik bir buluşmaya gitmediler. Pitt ve Aniston, etkinlikte sahne arkasında birbirlerini tebrik ettiler. , ancak saygın yayınlar İnsanlar dergisi ufukta romantizm olmadığını doğruladı. Çıkış, 'Onlar arkadaş ve birbirleri için mutlular,' diye yazdı ve Aniston 'Brad'i bir arkadaş olarak hayatına geri döndürmekten mutlu, ama hepsi bu.'

Pitt’in annesiyle ilgili bu sahte makale, magazin dünyasında kendi alt türleri haline geldi. Daha geçen ay Dedikoducu Polis bozuldu Küre Kardeş satış noktası, National Enquirer , haksız yere iddia ettiği için Pitt’in annesi onun Aniston’la tekrar evlenmesini istiyordu. . Geçen yıl, Star - bir tane daha Küre Kardeşinin yayınları, yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Aniston eski kocasının annesiyle arkadaşlığını yenilemişti. .

2018 yılında magazin dergisinin bir başka kardeş çıkışı olan RadarOnline, Pitt'in annesi, Aniston'la tekrar bir araya gelmesi için ona yalvarıyor . 2017'de aynı blog şöyle dedi: Pitt'in annesi Aniston'ı aramıştı ve oğluyla tekrar bir araya gelmesi için yalvardı. O saçma makalenin yayınlandığı tarihte, Arkadaşlar yıldızı hala Justin Theroux ile evliydi. Daha geçen hafta, İngiltere dergisi Sıcaklık iddia ederek eyleme girdi Jane, oğlunu Aniston'la 'mahvetmemesi' konusunda uyarıyordu .

Felsen der Liebe Gänseblümchen Delahoya

Bu devam eden destan, olabildiğince kurgusal. Dedikodu medyasının neden Pitt'in annesini kendisi ve Aniston hakkındaki bu sahte hikayelere sürüklemeye bu kadar niyetli olduğu belirsizdir. Bu noktada, babasının bir şeyler üstlenmesini duymak istiyoruz. Olayların bu versiyonu da eşit derecede yanlış olabilir, ancak en azından bir hız değişikliği olabilir.

Kaynaklar

  • Matthew Hiltzik, Brad Pitt'in Sözcüsü. 8 Mart 2020.

  • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt’in Annesi Jennifer Aniston’la Yeniden Evlenmesini Sağlıyor mu?' Gossip Cop, 1 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston, Brad Pitt’in Annesiyle Yeniden Bir Araya Geliyor mu?' Dedikoducu Polis, 15 Mart 2019.

    Wer ist Angelina Jolies Papa
  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt’in Annesi İddiasına rağmen Jennifer Aniston'la' Geri Dönmesi 'için Ona Yalvarmadı.' Gossip Cop, 23 Şubat 2018.

  • 'Brad Pitt Annesi İddiaya Rağmen Jennifer Aniston'a' Umutsuz 'Oğlu Demek İçin Yalvardı.' Gossip Cop, 7 Nisan 2017.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt’in Annesi Onu Jennifer Aniston’la' Karıştırmaması 'için Uyardı mı?' Dedikoducu Polis, 5 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.