Yaptı Brad Pitt Annesi Jane , gerçekten bir 'yüz yüze hesaplaşma' var. Angelina Jolie ? Magazinlerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.Göre Kadınlar Günü , Pitt’in annesi Jolie’nin oğluna 'sürekli halk önünde çarpmasından' bıktı ve sonunda bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdi. Bir iddia edilen kaynak dergiye Jane'in aktrisle yüzleşmek için Şükran Günü nedeniyle Los Angeles'a uçtuğunu söyler. 'Angelina'ya, ayrılmalarından üç yıl sonra sürekli olarak bıçağı büküp oğlunu alenen kazmalarının ne kadar üzücü olduğunu anlattı.'Sözde kaynak devam ediyor, 'Ayrıca Ange'ye Brad'in boşanma ve velayet savaşında kale direklerini hareket ettirmeye devam etmesine ve çocukları ondan uzak tutmak için devam eden çabalarına rağmen her şeyde onurlu bir sessizliği nasıl koruduğunu anlattı.' Oradan, bilinmeyen ihbarcı, Jane'in Jolie'yi “boşanma hakkında kendi başına her şeyi anlatmaktan hiç çekinmeyeceğini” uyararak “bomba attığını” söyledi, “Ange'nin Brad'e gönderdiği öfkeli mesajlar ve ona yaptığı tehditler dahil. '

Görünüşe göre sahte olan kaynak, Jolie'nin Pitt'in bilgisi olmadan battığı varsayılan konuşmanın sonunda 'gözle görülür şekilde sarsıldığını' söylemeye devam ediyor. Sözde içeriden biri, 'Jane'in normalde ne kadar yumuşak huylu olduğunu bilerek, yardım edemedi ama onu ciddiye aldı' diye ekliyor.Magazin hikayesi tamamen kurgudur. Başlangıç ​​olarak, Pitt’in annesinin Şükran Günü için Los Angeles’a gittiğine dair hiçbir belirti yok. Derginin makalesinin ayrıntıları da oldukça kabataslak. Jane ve Jolie arasındaki bu 'hesaplaşmanın' nerede meydana geldiği asla açıklanmadı. 'Her şeyi anlat' yönü de açıklanmadı. Pitt’in annesi oğlunun yabancılaştığı karısıyla ilgili pisliği tam olarak nasıl yaymayı planlıyor?

Bu arada, Jolie'nin sürekli olarak Pitt'e vurduğu fikri doğru bile değil. Çıkış, aktrisin eski sevgilisini nasıl kamuya açık bir şekilde çarptığına dair herhangi bir örnek sunmuyor. The en yakın Jolie, Pitt'de kazı yapmaya geldi onun içindeydi Harper’s Bazaar geçen ay kapak hikayesi. Oyuncu, çocuklarıyla yurt dışına taşınmayı çok sevdiğini, ancak 'babalarının yaşamayı seçtiği yerde' Los Angeles'ta kalmak zorunda olduğunu belirtti. Bu pek büyük bir saldırı değil.

Pitt’in annesinin Jolie’nin boşanma olayını nasıl idare ettiği konusunda hayal kırıklığına uğradığına inanmak mantıklı. Gözaltı müzakereleri uzunca bir süredir devam ediyor ve taraflardan hiçbiri resmi bir anlaşmaya varamadı. Ancak, birden fazla kaynak şunu söylüyor: Dedikoducu Polis Jane asla Jolie ile yüzleşmedi. Senaryo uydurulur.Ek olarak, bu anlatı orijinal değil. Aralık 2018'de, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için bozulmuş RadarOnline Pitt’in annesi Jolie ile yüzleşmeyi planladı . Geçen yıl da olmadı. Bundan önce, başka bir tabloid hakkında bir hikaye uydurdu Pitt’in annesi onu Jolie’ye 'ayağa kalkmaya' zorluyor . Burada bir tema mı hissediyorsunuz? Konuyla ilgili bu son görüş daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.