Are Brad Pitt ve Angelina Jolie Koronavirüs salgını sırasında annelerinin evinden kaçmaya çalışan çocukları, bunun yerine babalarıyla birlikte kilitlenmeyi mi geçiriyor? Yeni bir tabloid hikayesinin saçma önermesi bu. Dedikoducu Polis gerçeğin olmadığını öğrendi.

Göre Star Jolie, Covid-19 salgını konusunda özellikle endişelenmedi ve 'garip davranışı çocukları gergin durumda - ve babalarının evine sığınmak için umutsuz.' Sözde 'içeriden' biri dergiye şöyle diyor: 'Bu kilitlenme zamanını onunla geçirmeyi çok isterler. Şu anda babalarını gerçekten sakinleştirici bir etki olarak görüyorlar. 'Sözde kaynak şöyle devam ediyor: 'Brad, çocuklarının istedikleri zaman kalmalarına çok sevindi, ama elbette bu onun kadar Angie’in de kararı olacak. Ve bu her zaman dramaya neden olan sorun. Oradan, bilinmeyen ihbarcı, 13 yaşındaki kızları Shiloh'un 'kaçmak için özellikle çaresiz olduğunu' söylüyor ve ekliyor: 'Shiloh babasına tapıyor ve zor zamanlarda onun kurtuluşu onun yeri.'

Görünüşte sahte olan kaynak, Pitt'in 'sadece çocuklarının güvende ve mutlu olmasını istediği' sonucuna varıyor, ancak Jolie salgını iyi idare edemediği için bunu zorlaştırıyor - ve çatısı altında işler 'çılgınca'. Şüpheli içeriden biri, 'Bütün çocuklar annelerinin şirketini, ardından babalarının şirketini tercih etme aşamalarından geçiyor' diye ekliyor. Ama şimdi babalarının evinin rahat ortamında çok daha fazla yerleşmiş hissediyorlar.

Gazetenin hikayesi tamamen doğru değil. Başlangıç ​​olarak, Jolie'nin küresel sağlık krizinden etkilenmediği fikri büyük ölçüde yanlış. Bu hafta, Jolie, No Kid Hungry organizasyonuna 1 milyon dolar bağışladı koronavirüs salgını sırasında ihtiyaç sahibi çocuklara yardım etmek. Oyuncu, milyonlarca çocuğun okula gitmediğini ve bu çocukların bir kısmının okul saatlerinde aldıkları beslenmeye bağlı olduğunu belirtti. Düpedüz utanç verici Star Jolie'nin salgınla ilgilenmediğini iddia etmek.

İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, Star , bunu bildirdi Jolie, çocuklarının koronavirüs kilitlenmesi sırasında rutin kalmasına yardımcı oluyor bu, onları bir evde eğitim programında tutmayı içerir. Jolie’nin evinde 'çılgınca' hiçbir şey yok ve güvenilmez tabloid bunun ne anlama geldiğini ayrıntılarıyla açıklamaya zahmet etmiyor.

Dedikoducu Polis Aileye yakın bir kaynakla görüştü ve bize magazin dergisinin makalesinin tamamen yanlış olduğunu söyledi. Geçmişte benzer anlatıları çürütmüştük. 2017 yılında, Star Kardeş yayını, Temasta hakkında sahte bir hikaye yazdı Jolie bir 'korku evi' yönetiyor. Sadece birkaç ay önce National Enquirer yanlış iddia edildi Shiloh annesiyle yaşarken perişan haldeydi ve Pitt'in yanına taşınmak istedi. Bu son makale, küresel bir salgını istismar ederken, asla gerçek olmayan yinelenen bir temayı öne sürüyor.

Kaynaklar

  • Morin, Alyssa. 'Angelina Jolie, Koronavirüs Salgını Ortasında Çocuk Açlığıyla Mücadele Etmek İçin 1 Milyon Dolar Bağışladı.' E! Haberler, 25 Mart 2020.

  • Green, Mary ve Ale, Rusça. 'Angelina Jolie ve Çocukları, Coronavirüs Salgını Sırasında Nasıl Evde Okullaşıyor?' İnsanlar, 26 Mart 2020.

  • 'Angelina Jolie' House Of Horrors 'Kapak Hikayesi Uyduruldu.' Gossip Cop, 13 Eylül 2017.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie’nin Kızı Shiloh, Brad Pitt’e Onu Kurtarması İçin Yalvarıyor mu?' Gossip Cop, 27 Ekim 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.