Are Brad Pitt Motosiklete bindiği için çocukları ona gerçekten kızmış mı? Bu hafta yeni bir makalede bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis aptal hikayeyi çürütebilir.

'Hız Demon Çocuklarını Korkutuyor!' bu hafta yayınlanan bir makalenin başlığını okur Küre . Güvenilir olmayan ünlü magazin dergisi, Pitt’in çocuklarının kendisine zarar vermeden önce 'hız ihtiyacını' bırakması için ona 'yalvarıyorlar' diyor. İsimsiz bir 'içeriden', 'Çocuklar umutsuzca endişeli' diyor.Gölgeli kaynak, 'Kesinlikle bir adrenalin patlaması,' diye devam ediyor. 'Şu anda ayık ve yaşamaya Zen yaklaşımı uyguluyor, ancak yine de Kaliforniya kanyonlarını ciddi bir hızda yararak kalp atışlarını yükseltmeyi seviyor.' Bunun neden birdenbire sorun haline geldiğini merak ediyorsanız şimdi Görünüşe göre 'yakın zamana kadar çocuklar yolda karşılaştığı riskleri anlayacak kadar büyük değildi'.

Bu hikaye çok saçma. Pitt’in kendi sözcüsü tabloid gazetesine çocuklarının bu konuda endişelenmediğini söyledi. Gerçekte ne oldu, birkaç gün önce Pitt, Angelina Jolie’nin evini motosikletle terk ederken görüldü , ayrılmalarından beri ilk kez orada görülüyor. Şüphesiz zaten oradayken, onu orada görmenin yeniliği - havalı bir motosikletle, daha az değil - manşetlere uçtu. Ancak Pitt'in çocukları, alkolü adrenalin ile değiştirmesinden endişe duymuyor. Her zamanki gibi, bu tabloid oyuncunun ayıklığını huzur içinde sürdürmesine izin veremez. Bağımlılığı tekmelemek müstehcen magazin dedikoduları için yem olmamalı ama buradayız.

Ayık olmaya çalışırken aile terapisi sorunları üzerinde kararlı bir şekilde çalışan orta yaşlı bir erkeğin inanılmaz bir tabloid dedikodu yapmayacağını düşünebilirsiniz, ama o zaman değilsiniz Dünya. Her nasılsa, tabloid her zaman Brad Pitt hakkında saçma sapan şeyler uydurmanın yollarını bulacaktır. Şubat ayında, tabloid şunu yazdı: Pitt, Jennifer Aniston'a kendisiyle alkol arasında seçim yaptırıyordu . Adı bilinmeyen bir kaynak olan Pitt, sözde yeniden bir araya geldiği Aniston tarafından 'geride bıraktığı karanlık yaşam tarzına çekilmek istemiyor' dedi. Dedikoducu Polis Aniston'ın sözcüsü tarafından zaten bildiğimiz şeyi söyledi, ki bu da Pitt ve Aniston'ın geri dönmediği.

Wie viel wiegen Garth-Bäche?

Geçen hafta Dedikoducu Polis ayrıca magazin gazetesinden bir haber indirdi ve Pitt ve Jolie birlikte bir aile tatili planlıyorlardı . Eski eşler sözde birbirlerine karşı ne kadar samimi olabileceklerini göstermeye çalışıyorlardı, sözde 'dostları' nın tahmin ettiği bir çaba korkunç bir şekilde sona erecek. Ancak ET Online'ın yakın zamanda bildirdiği gibi, '[Pitt ve Jolie] arasındaki herhangi bir iletişim, çocuklarının ihtiyaçları ve geleceğiyle ilgilidir.' Şu anda kimseye bir şey kanıtlamaya çalışmıyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.