Brad Pitt Arkadaşları, uydurma bir tabloid habere rağmen, onun tekrar alkol aldığından endişelenmiyorlar. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi düzeltebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Film yıldızı, 2016'da Angelina Jolie'den ayrılmasından kısa bir süre sonra ayıldı, ancak National Enquirer , oyuncunun bazı arkadaşları onun tekrar içtiğinden korkuyor. Dergi, Pitt'in prömiyerinde 'kaşlarını kaldırdı' iddiasında bulunuyor. Bir Zamanlar Hollywood'da geçen ay parti sonrası bir kokteylde görüldüğünde. Çıkışta, oyuncunun elinde bir bardak olan bir fotoğrafı var, ancak içkiyle dolu olduğuna dair sıfır belirti var.Yine de içeriden biri olduğu iddia edilen bir kişinin, 'Brad’in kişisel ve profesyonel yaşamında işler çok iyi gidiyor ve endişesi kuralları biraz esnetebileceğini hissediyor olabilir. Ama bu kaygan bir yokuş. Bir içki - ve tam anlamıyla bir içme sorununa geri dönebilir. ' Sözde kaynak, Pitt'in yeni filmini tanıtırken sık sık partilerde olduğunu ve bu kadar çok alkolün etrafındayken günaha karşı koyamayabileceğini söylemeye devam ediyor.

Magazin dergisinin sahte hikayesi, sadece Pitt'in parti sonrası partide bir bardak sıvı tutarken fotoğraflanması nedeniyle uydurulmuştu. Bir Zamanlar Hollywood'da prömiyer. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan aktöre yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak bize ayık kaldığını garanti etti. Pitt'in elinde alkollü içecek olduğuna inanmak için hiçbir sebep yok.

Daha geçen hafta Dedikoducu Polis seslendi Kadınlar Günü hakkında benzer bir hikaye uydurmak için Pitt tekrar içiyor . Çıkış, aktörün 'at arabasının dışında' olduğunu ve film galasının sonraki partisinde 'akşam boyunca birisinin ona içki getirmesini' iddia etti. Öncül geçen hafta doğru değildi ve şimdi artık doğru değil.

Nennen Sie alle Baldwin-Brüder

Bu arada Enquirer aynı dergi mi Dedikoducu Polis Şubat ayında yanlış bildirdiği için tutuklandı Pitt tencerede nüksetmişti . Geçen yıl, güvenilmez tabloid bir hikaye uydurdu Pitt'in arkadaşları onun nükseteceğinden korkuyor çünkü kötü etkisi olduğu varsayılan Sean Penn ile takılıyordu. Ve 2017'de, yayın yemin etti Pitt bir 'çöküş' yaşıyordu ve 'nüksün' eşiğindeydi.

Basitçe söylemek gerekirse, tabloid bir süredir bu temanın varyasyonlarını ortaya koyuyor. Dedikoducu Polis Pitt'in hala sağlıklı olduğunu ve ayıklığına bağlı olduğunu doğrulayabilir. Aksini iddia eden bu sayısız makale doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.