Bir blog, bunun nasıl olduğuna dair fikir veriyormuş gibi yapıyor Brad Pitt boşanmasını halletmeye geldiğinde hissediyor Angelina Jolie . Hikaye uydurma. Dedikoducu Polis oyuncunun yakın çevresinden hiç kimsenin konuyla ilgili düşüncelerini web sitesinde açıklamadığı söylendi.

Warum hat Celine Dion abgenommen?

HollywoodLife bir Pitt 'kaynağından', aktörün boşanma davasını sürüklediği iddiasıyla görüşmediği karısıyla hayal kırıklığına uğradığını 'münhasıran' öğrendiğini iddia ediyor. Prizin sözde içeriden biri, oyuncunun Jolie'nin 'zor olduğuna ve hiçbir şeyden ödün vermeyeceğine' inandığını söylüyor.Sahte ihbarcıya göre Pitt, boşanma savaşı ona 'zaman, enerji ve avukat ücretlerine' mal olduğu için 'sinirleniyor' ve Jolie’nin 'uzlaşma konusundaki isteksizliği' yüzünden giderek daha fazla üzülüyor. Blog, aktrisin avukatı Laura Wasser'in 'davayı bırakmaya hazırlandığını' söyleyerek hukuk mücadelesi hakkında çok az şey bildiğini kanıtlıyor. Aslında, Jolie ve Wasser geçen Ağustos ayında ayrıldı . Avukat Samantha Bley Dejean neredeyse sekiz aydır oyuncunun hukuk müşavirliği yapıyor.

HollywoodLife'ın Jolie'nin bir süredir yeni bir avukat kullandığından haberdar olmadığı düşünüldüğünde, blogun davanın perde arkasında neler olup bittiğini bildiğine inanmak zor. Ayrıca, blogun sözde 'kaynağı', Jolie'ye hem 'Angelina' hem de 'Angie' olarak atıfta bulunmak arasında gidip geliyor. Gerçek bir içeriden biri muhtemelen oyuncuyu tek bir isimle tanır.

Ek olarak, Pitt’in kendi sözcüsü şunları söyledi: Dedikoducu Polis kayıtlara göre, kampındaki hiç kimse kişisel fikirlerini bloga sızdırmıyor. Aktöre yakın hiç kimsenin boşanma davası hakkındaki düşüncelerini güvenilmez web sitesiyle paylaşmadığından bir kez daha emin olduk. Sürecin dahil olan herkes için sinir bozucu olduğuna inanmak makul olsa da, blog sadece bir tahmin oyunu oynuyor ve bunu 'özel' bir kepçe olarak satıyor.

Ne yazık ki bu, prizin bu taktiği bilgili görünmek için kullandığı ilk sefer olmayacak. Geçen ay, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurmak için siteyi çağırdı Pitt, Jolie'nin altı çocuğunu 'şımarttığından' endişeleniyor . Bir kez daha, oyuncunun güvendiği çevrede hiç kimse zihniyetiyle ilgili bloga açılmıyor, özellikle de çocuklarıyla ilgili konular söz konusu olduğunda.

Ocak ayında site bir hikaye uydurdu: Pitt, kızı Vivienne'in Jolie'ye benzemesine bayılırdı. . Bu sahte rapor, 10 yaşındaki kızı dövüş sanatları dersine götüren aktrisin fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra yazıldı. Ve bundan kısa bir süre önce, çıkış yanlış bir şekilde iddia etti Jolie, korumaların çocuklarına bakıcılığı yapmasına izin verince Pitt 'üzülüyor' . Bu makale, iki eski sevgilinin çocuğuna sanat malzemeleri satan bir dükkana eşlik eden bir korumanın resimlerine yanıt olarak geldi. Bu uydurma hikayelerin, gazeteciliğe benzeyen her şeyden çok hayran kurgusuyla ortak yönleri var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.