Yaptı Brad Pitt 'soğuk omuz' u almak Tommy Lee Jones filmlerinin setinde Astra ilanı ? Bu haftanın ünlü dergilerinden biri bunu bildiriyor. Pitt 'reddetmeye' alışkın olmasa da Jones, onunla arkadaş olmaya hiç ilgi göstermedi, diye iddia ediyor. Dedikoducu Polis Ancak iddiayı inceledik ve tamamen doğru olmadığını özel olarak öğrendik.

Son sayısına göre Star , 'Sette gariplik var. Astra ilanı 'Pitt, Jones'la' bağ kurmaya çalıştı 've' soğuk omuza girdi 'den sonra. Üretilen makalesine güvenmek için, magazin gazetesi isimsiz ve tanımlanamayan bir kaynaktan şu sözlerle alıntı yapıyor: 'Çoğu erkek Brad'le takılmak için sıraya giriyor, ancak Tommy kesinlikle bir işti ve hatta huysuzlaştı.' 'Tommy, Harvard'daki yılları ve Al Gore gibi insanlarla olan dostluğu sayesinde biraz züppe olabiliyor,' diye ekliyor sözde 'ihbarcı'.Neredeyse kesin olarak sahte olan kaynak devam ediyor, 'Brad anlaşılması zor bir adam değil, ama Tommy'nin hiç ilgisi yok.' Filmin kayıp babasını [Jones] bulmak için bir güneş sisteminde yolculuk eden bir uzay mühendisi [Pitt] hakkında olduğunu açıkladıktan sonra, iddia edilen bahşişçi, 'Tommy rolü almak istediği için almadı. Brad'e yakın. Sadece iyi bir bilim kurgu hikayesini seviyor. ' Görünüşte uydurma kaynak, 'Tommy, Brad’in Hollywood’daki statüsünden etkilenmiyor' diye sonuçlandırıyor.

Bu uydurma hikayeyi tamamen çürütmeden önce, Dedikoducu Polis bir dizi kırmızı bayrağa dikkat çekmek için. Örneğin, magazin gazetesinin içeriden olduğu iddia edilen kişi, 'Dizi setinde tuhaflık var. Astra ilanı ”Ve“ Tommy'nin Pitt'le arkadaş olmaya hiç ilgisi yok ”. Bu yorumlar, sanki film hala yapım aşamasındaymış gibi şimdiki zamanda yapılıyor, ancak Astra ilanı çekimleri yaklaşık bir buçuk yıl önce bitirdi. Aslında, Pitt, Instagram'da yayınlanan bir fotoğraf için poz verdi Kasım 2017'de oyuncu kadrosu ve ekip, partisini kutlarken.

Aynı zamanda, 'ihbarcının' sahte olduğu da çok açık olmalıdır, çünkü bu kişi sadece sette neler olduğunu bilmekle kalmaz, örneğin genç yıldızın yaşlı oyuncudan 'soğuk omuz' alması gibi, aynı zamanda anonim bireyin de ayrı kişisel hem Pitt hem de Jones hakkında bilgiler. Sözde kaynak, örneğin, 'çoğu erkeğin Brad'le takılmak için sıraya girdiğini' ve Jones'un sözde 'Harvard'daki yılları ve 1960'larda Al Gore gibi insanlarla olan arkadaşlıkları sayesinde bir züppe' olduğunu biliyor. Ayrıca içeriden birinin 'Tommy rolü üstlenmediği için Brad'e yakın olmak istedi' demesi ve hiç kimse bunu iddia etmediği düşünüldüğünde 'Brad’in Hollywood'daki statüsünden etkilenmemesi' demesi de çok garip.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis filmi bozmayacak, ancak tabloid'in olay örgüsünü özetlemesine göre bile, 'kayıp babasını bulmak için bir güneş sisteminde yolculuk eden' bir adam hakkında. Babanın etrafta olmadığı ve oğlunun onu aradığı belirtildiğinden, Jones ve Pitt'in etkileşime girdiği tonlarca sahne olmadığını varsaymak mantıklı. Son olarak, dergi, basitçe 'ihbarcı' olarak anılan, izlenemeyen ve hesap verilemeyen bir kişinin arkasına saklanırken, Pitt’in temsilcisi kayıtlara geçti Dedikoducu Polis makalenin doğru olmadığından emin olmak için.

Önemsizce değil, Star Pitt hakkında rapor verirken kötü bir geçmişe sahip. Bu yılın başlarında, çıkış sürdürüldü Pitt ve Angelina Jolie’nin kızı Shiloh, oyuncunun ailesiyle yaşamak istedi . Tabii o zamandan beri annesinin yanında defalarca fotoğrafı çekildi. Beş ay önce, bunun nasıl olduğuna dair başka bir hayali kapak hikayesi de yayınladı. Pitt ve Jennifer Aniston bir romantizmi yeniden canlandırdıktan sonra bebek sahibi oluyorlardı. . Bunun da doğruluğu yoktu.

Bu yalandan sadece günler önce Dedikoducu Polis yanlış ısrar ettiğinde yayını bozdu Pitt, Charlize Theron ile çıkıyordu. . Ve 11 ay önce derginin kapağına nasıl sıçradığını kim unutabilir ki Pitt'in 'gizli sevgilisi' hamile ' ? Biz yapmadık. Prizin nasıl yukarı aşağı yemin ettiğini de unutmadık Pitt, manevi şifacı Sat Hari Khalsa için Aniston'ı terk etti .

Bu hikayelerden hiçbiri doğru değildi. Ve her biri isimsiz bir kaynağa dayandırılırken, Dedikoducu Polis rekorlara geçmeleri ve sözlerinin sorumluluğunu almaları için yıldız kamplarındaki temsilciler ve diğerlerine sahipti. Daha önce bahsedilen masallar gibi, Pitt'in Jones'tan 'soğuk omuz' almasıyla ilgili en sonuncusu, Reklam Astra seti ayrıca tamamen sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.