Brad Pitt engellemedi George Clooney rol almaktan Bir Zamanlar Hollywood'da , iki yıldız arasında büyük bir savaş olduğunu iddia eden yanlış bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Göre Yeni fikir Quentin Tarantino, başlangıçta Clooney'nin son filminde Pitt'le birlikte başrol oynamasını istedi, ancak Pitt aralarındaki 'uzun süredir devam eden bir çekişme' nedeniyle bunu durdurdu. Sözde bir kaynak dergiye şöyle der: 'Eskiden çok yakın oldukları için çok utanç verici.'Pitt ve Clooney, Ocean's Eleven imtiyaz ve Okuduktan sonra yak ancak Leonardo DiCaprio ekranı Pitt ile paylaşıyor. Bir Zamanlar Hollywood'da . Çıkış, Clooney'nin 'Brad ve Leo'nun yeni rüya takımı olduğu için artık dışlanmış hissettiğini' iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Clooney'nin filmlerini kutlayan iki aktörün Cannes Film Festivali'nin kırmızı halısında çekilmiş fotoğraflarını gördükten sonra özellikle üzüldüğünü iddia ediyor.

Güvenilmez dergi, Angelina Jolie'nin arkadaşlıklarını engellemiş olabileceğini öne sürmek dışında, Pitt ile Clooney arasındaki sözde 'ayrılığa' neyin sebep olduğunu ayrıntılarıyla açıklamaya zahmet etmiyor. Bununla birlikte, tabloid, oyuncunun bunu yapmak için nedeninin ne olacağından bahsetmiyor. Her şeye rağmen, Pitt'in eski rol arkadaşının kendisiyle yeniden bir araya gelmesini engellediği fikri doğru değil.

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla görüştüğümüzde bize Clooney'nin hiçbir zaman Bir Zamanlar Hollywood'da . DiCaprio, bir aktörü oynadığı ve Pitt'in dublörünü oynadığı film için her zaman ilk seçimdi. Oyuncu seçimi sürecinin bir noktasında, sonunda Pitt'e giden rol için Tom Cruise düşünülüyordu, ancak Clooney projeyi hiçbir zaman daire içine almamıştı. Güvenilir içeridekiler, bize, aralarında herhangi bir kan davası olmadığını da garanti eder. Ocean's Eleven co-stars.

Kayda değer, Yeni fikir iki film yıldızının birkaç yıldır savaştığını iddia ediyor, ancak Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Haziran 2018'de magazin dergisini basmıştı Clooney, çocuklarını 'geri kazanmasını' kutlamak için Pitt için bir 'velayet partisi' düzenledi . Tabii ki, Jolie hala altı çocuğunun birincil velayetini elinde tutuyor, bu yüzden parti önermesi açıkça yanlıştı. Daha da önemlisi, yeni hikayenin Pitt ve Clooney'nin yıllardır dışarıda olmasıyla ilgili anlatısı, 'Catch-22' yönetmeninin diğer film yıldızı için bir velayet partisi düzenlediği fikriyle çelişiyor.

Geçen yılın Mart ayında, Dedikoducu Polis ayrıca yayını yanlış haber yapmak için çağırdı Clooney, Pitt'i Jennifer Aniston'la geri almıştı . Pitt, eski karısıyla bir romantizmi yeniden alevlendirmedi ve eski yardımcı yıldızı hiçbir zaman hayali uzlaşmayı planlamadı. Filminin yayınlanmasıyla ilgili bu son makale Bir Zamanlar Hollywood'da daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.