Brad Pitt MIT profesörü 'paramparça' değil Neri Oxman saçma bir rapora rağmen nişanlandı. Gibi Dedikoducu Polis defalarca vurguladı, film yıldızı profesörle hiç çıkmadı. Devam eden anlatıdaki bu son bükülme ile rekoru doğrudan kırabiliriz.

Geçen hafta Oxman'ın, fon milyarderi Bill Ackman'ı korumakla meşgul olduğu bildirildi ve şimdi de National Enquirer , Pitt’in profesörle olan 'yüksek güçlü aşk rüyaları' yok edildi. Dergi, aktörün Oxman için 'sert düştüğünü' iddia ediyor, ancak Angelina Jolie ile yaptığı gözaltı savaşından korktuktan sonra onu terk etti. Bir sözde 'içeriden' dergiye, 'Neri, Brad'den uzaklaştı çünkü bu yaz çocuklarını görmek için Angie'yi mahkemeye götürmek zorunda kaldı' dedi. 'Brad'le çıkmak yeterince stres ve manşet yaratıyordu - ama Angie, velayet savaşının bir sirke dönüşeceğini netleştirdiğinde, Neri çıktı.'Enquirer Kardeş satış noktası, Radar Çevrimiçi , benzer bir hikayeyi zorluyor. Blog, 'Zavallı Brad! Pitt’in Eski Milyarder Hedge Foncusu ile İlişkisi. ' Web sitesi, Ackman'ın Oxman'ı film yıldızından 'çaldığını' iddia ediyor ve Pitt'in profesörü 'geri kazanma' umudu 'tamamen kırıldı' diye ekliyor. Güvenilmez çıkış, aktörün, Ackman ile olan ilişkisinin ortasında '[Oxman] 'ı durmadan aradığını', ancak nişanlandığı için artık yenildiğini iddia ediyor.

Her iki satış noktası da saf kurgu yayınlıyor. Aktörün temsilcisi, bu yılın başlarında Pitt ile Oxman arasındaki aşk söylentilerinin ortaya çıktığı zaman Dedikoducu Polis çıkmadıklarına dair kayıtlarda birkaç kez. Bu, birkaç başka yayın tarafından da desteklendi. E! Örneğin haberler şunları kaydetti: Pitt ve Oxman 'kesinlikle arkadaştır'. İnsanlar dergi benzer şekilde bildirdi Pitt ve Oxman’ın arkadaşlığı 'romantik değil.' Ve New York Post şunu belirtti Pitt ve Oxman 'profesyonel bir arkadaşlığı' paylaşıyor.

Geçen hafta, Oxman, Pitt hakkındaki sessizliğini New York Times röportaj , oyuncuyla hiç çıkmadığını gazeteye doğruladı. İşte gerçekte olan şey. Enquirer ve RadarOnline, Oxman’ın nişan haberini kendisi ve Pitt hakkında başka bir sahte hikaye yazmak için bir fırsat olarak kullanıyor. İkili geçen yıl bir MIT mimari projesiyle tanıştı, ancak hiçbir zaman romantik bir şekilde dahil olmadılar. Oxman, Pit’in 'eski' si değil, onu terk etmedi ve nişanından dolayı 'paramparça' olmak için hiçbir nedeni yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.