Brad Pitt yakın olmak için bir 'yaz aşk yuvası' kiralamıyor Neri Oxman , yeni bir iddiaya rağmen. Dedikoducu Polis bu gerçek olmayan hikayeyi çürütebilir. Raporun yanlış bir dayanağı var ve kolayca çürütülüyor.

'Brad Pitt Zeki Güzelliği İçin Yaz Aşk Yuvası Kiraladı' yazıyor. National Enquirer . Süpermarket tabloidine göre, Pitt, Oxman'ın da bulunduğu Massachusetts'te “gizlenerek uzaklaşan gözlerden uzak bir yaz” planlıyor. Özellikle Oxman'ın ders verdiği MIT'ye 30 dakikadan daha kısa mesafedeki Cambridge'deki 'Ritz-Carlton'daki bir çatı katında saklanmak' niyetinde olduğu iddia ediliyor.Dedikodu dergisi bunun bir 'uzlaşma' olduğunu iddia ediyor, çünkü Oxman 'Hollywood'da paparazziler tarafından takip edilmek istemediğini açıkça belirtti.' Bu yüzden Pitt, Boston bölgesine bir 'taşınmaya' karar verdi ve 'Ritz-Carlton çatı katını seçti, böylece bütün bir katla kendine biraz mahremiyet elde edebildi', diyor çıkış. Yayın, Pitt'in Doğu Kıyısı'nda bir otel odası 'kiralamanın' bir başka nedeninin de 'entelektüel aşkı için bir rüya evi inşa etmesi' olduğunu iddia etmeye devam ediyor.

Bu son kısım tanıdık geliyorsa, nedeni Dedikoducu Polis Bu ayın başlarında bu gazeteyi yanlış iddia ettiği için çoktan basmıştı. Pitt ve Oxman birlikte bir 'aşk yuvası' tasarlıyorlardı . Oyuncunun temsilcisi kayıtta bize hikayede 'gerçek olmadığını' söyledi, bu da bariz bir kusuru vardı. Dergi, aktör ve mimarın bir çift olduğu şeklindeki yanlış fikir üzerinde çalışıyordu. Ancak Sayfa Altı ilk rapor edildi, Pitt ve MIT profesörü sadece arkadaşlar ve şu anda aralarında romantizm yok. Bu sadece bizim sözcüsü tarafından değil, aynı zamanda E! İnternet üzerinden.

Şimdi yayın, Pitt'in çıkmadığı bir kadına daha yakın olmak için ülke çapında taşınmayı planladığını iddia etmek için bu var olmayan ilişkiyi kullanıyor. Bu anlatı tamamen sahtedir. Ancak aşk hayatının durumu ne olursa olsun yazı Massachusetts'te geçirmemesinin önemli bir nedeni daha var. Şubat ayında geri bildirildi Pitt, Quentin Tarantino’nun Charles Manson filminde başrol oynayacak ve Nisan ayında yönetmen bunu doğruladı için çekim Bir Zamanlar Hollywood'da bu yaz Los Angeles'ta gerçekleşecek.

Bu profesyonel taahhüdün Pitt'in Kaliforniya'da olmasını gerektirdiği göz önüne alındığında, hiçbir anlam ifade etmiyor ve yazı Kuzeydoğu'da 'saklanarak' geçirmeyi planladığını iddia etmek kesinlikle yanlış. Oxman'la aşk yaşamadığını düşünürsek, ona yakın olmak için hareket etmek istediği fikri daha da mantıklı değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.