Brad Pitt Monaco kraliyetine 'çok daha yakın' olabilmesi için Londra'ya taşınmıyor Charlotte casiraghi , tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen çıkmadığı kişiyle. Dedikoducu Polis zaten ikisinin bir öğe olduğu iddiasını çürüttü ve bir kez daha rekoru düzeltebiliriz.

Geçen ay Avustralya dergisi Yeni fikir yanlış rapor etti Pitt Casiraghi ile çıkıyor. , Hanover Prensesi Caroline'in kızı, çünkü ikisi de Los Angeles'ta bir film galasına katıldı. Aktör ve kraliyet ailesinin etkinliğe birlikte katılmaması bir yana, Pitt'e yakın bir kaynak da güvence verdi. Dedikoducu Polis bir çift olmadıklarını. Maalesef bu, güvenilmez çıkışın bu yanlış anlatıyı zorlamaya devam etmesini engellemedi.Yayın şimdi, Pitt'in Ocak ayında Monako'da yaşayan Casiraghi'nin yakınında 'Londra'ya taşınmaya hazır olduğunu' iddia ediyor. Bu öncül başlangıçtan itibaren pek bir anlam ifade etmiyor. Farklı ülkelerde bulunan iki şehir arasında seyahat etmek uçakla yaklaşık iki saat sürüyor. Buna ek olarak, tabloid, Pitt'in 'İngiltere'ye gidip film çekmeye gittiğini' söyleyerek kendisiyle çelişiyor. Dünya Savaşı Z 2 . ' Bu haber de doğru değil.

Dünya Savaşı Z 2 yönetmen David Fincher yakın tarihli bir röportajda senaryonun henüz hazır olmadığını ve şu anda planlanmış bir yapım tarihi olmadığını söyledi. Yine de, Avustralya çıkışlı bir sözde içeriden birinin şu sözlerini aktarıyor: '2018'in ilk üç ayında Londra'da olacak ve Monako'dan bir atlama, atlama ve bir sıçrama olacağı düşünüldüğünde, bu onun ve Charlotte'un birlikte çok daha fazla zaman geçirin. '

Gazetenin sözde kaynağı şunları ekliyor: 'Romantizmini düşük seviyede tutmaya hâlâ hevesliler, ancak hafta sonlarını ve geceleri birlikte geçirmek çok daha kolay olacak. Birlikte yaşamak gibi olacak ama o kadar resmi değil. Charlotte'u daha fazla tanımak ve daha çok yaklaşmak için sabırsızlanıyor. '

Görünüşte sahte olan ihbarcı, aynı zamanda, çiftin birbirlerine karşı olan duygularının 'sadece daha güçlü hale geldiğini' ve 2018'in başını birlikte geçireceklerinin 'bir rüyanın gerçekleşmesi' olduğunu savunuyor. Tüm bunlardan bağımsız olarak, kanıtlanabilir şekilde doğru değil, Dedikoducu Polis Pitt ve Casiraghi'nin sadece bir çift olmadığını, aktörün yakın gelecekte Londra'ya taşınmayacağını bir kez daha teyit edebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.