Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Brad Pitt aşkını itiraf etti Margot Robbie . Hikaye tamamen sahteydi. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdı ve o sırada tamamen yanlış olduğunu buldu. Bu sahte hikayeye dönüp baktığımızda, derginin bilgilerine güvenilemeyeceği aşikar.

Geçen yaz, KB bunu bildirdi Brad Pitt, Margot Robbie'ye olan aşkını ilan etti Tom Ackerley ile olan evliliğinin ortasında. O sırada Robbie, prömiyerine katıldı Bir Zamanlar Hollywood'da kendi başına, Ackerley ile evlilik sorunları yaşadığını tahmin etmek için çıkışa öncülük etti. Sözde bir kaynak yayına, 'İnanılmaz derecede yalnız görünüyordu ve meşgul olmadığı anlarda gözyaşlarına boğulacakmış gibi görünüyordu' dedi.İsimsiz ihbarcı ayrıca, Robbie ve kocasının Brad Pitt ile olan arkadaşlığı konusunda tartıştıklarını, ancak kavganın onu yalnızca eski kostarının kollarına 'ittiğini' belirtti. Şüpheli içeriden biri, 'Brad's inanılmaz derecede destekleyiciydi ve Margot'a tavsiyelerde bulunarak yardım ediyordu, kendisi de iki evlilikten geçmişti,' dedi. İsimsiz kaynak, Pitt 'elinden geldiğince moralini yükseltmeye çalıştı ve evlilik mücadelelerinin bir kapı açacağını umuyordu' diye devam etti.

sind trisha yearwood und garth noch verheiratet

Oradan, sahte içeriden Pitt'in Robbie'nin prömiyerindeki duyguları hakkında konuştuğunu iddia etti. Bir Zamanlar Hollywood'da 'Ne kadar güzel ve yetenekli olduğunu düşündüğünü' açıkça ortaya koydu. Şüpheli habercisi, Pitt'in 'Margot’un duygularının platonikten romantizme geçmesi için gizlice ateş ettiğini ve evlilik daha da kötüye giderse Brad’in birlikte olmak istediği adam olduğunu anlayacağını' söyledi.

Robbie ve Pitt, Quentin Tarantino filminde rol aldığından beri, ikisi arasında filizlenen bir aşk hakkında pek çok sahte rapor var. Dedikoducu Polis Ancak aptal makaleyi düzeltti. Robbie ve Ackerley evlilik sorunları yaşamıyorlardı ve hâlâ da yok. Ackerley, çelişen çalışma programları nedeniyle galaya katılamadı. Ve Pitt, eski kostarına olan aşkını asla itiraf etmedi. Derginin tüm önermesi bir kurgu eseriydi. Ek olarak, bu tabloid'in Robbie ve Pitt'i ilk kez bir araya getirmeye çalışması değildi.

Geçen Ağustos, yayın yanlış olarak belirtildi Robbie ve Pitt birlikte gizli tarihlere gidiyorlardı . Güvenilmez dergi, Robbie ve Pitt'in birlikte filmlerini tanıtırken düşük anahtarlı bir buluşma yaşadıklarını iddia etti. Bunun gerçek bir kanıtı yoktu ve belirttiğimiz gibi Robbie evli bir kadın. Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi bozdu.

Bundan önce çürütmüştük KB iddia etmek için Pitt, Robbie'nin sevgisi için Leonardo DiCaprio ile savaşıyordu. . Sahte hikaye, iki aktörün Robbie'yi kazanmak için yarıştığını iddia ediyordu. Bu da başka bir fabrikasyon parçaydı. Ne Pitt ne de DiCaprio, Robbie'nin aşkı için yarışıyordu. Dedikoducu Polis hikaye çıktığında rekoru düzelt.

die Geschichte meines 600-Pfund-Lebens-Bernsteins

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.