Brad Pitt dan hareket etmiyor Jennifer aniston ve Angelina Jolie ile Alia Shawkat Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Bir dergi, film yıldızının 'A listesindeki kraliyet ailesinden' 'komşu kıza' geçtiğini iddia ediyor. Raporun tamamı uydurma.

Geçen hafta birkaç satış noktası Yanlış bir şekilde Pitt ve Shawkat'ın çıktığını iddia etti sadece ikisi son aylarda bir komedi şovu ve Los Angeles'ta bir sanat sergisi de dahil olmak üzere aynı etkinliklerin çoğuna katıldılar. Unutulmamalıdır ki, oyuncu ve Tutuklanan Geliştirme star bu etkinliklere tek başına katılmadı, ancak bir grup başka arkadaş eşlik etti. Pitt'in temsilcisi söyledi Dedikoducu Polis kayıtta çift arasında romantizm yok ve bu, gibi güvenilir satış noktaları tarafından onaylandı. İnsanlar dergi, E! Haberler ve Bu gece eğlence .Bu haftanın sayısı Star spekülasyondan tam anlamıyla kurguya sıçradı ve bu süreçte Pitt’in ünlü eski sevgililerini perdeye sürükledi. Sözde bir kaynak dergiye, 'Sonunda bağlantı kurduğu birini buldu' dedi. 'Bağ kurmadığı' iki kadınla evlendiği fikri mantıksız, ancak içeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Brad'in büyük bir hayranıydı. Tutuklanan Geliştirme ve her zaman Alia'nın izleyeceği biri olduğunu düşünürdü. Arkadaşlarına Los Angeles'ta çok uzun zamandır tanıştığı en ilginç kadınlardan biri olduğunu söylüyor. Onun zeki ve düşünceli olmasını ve gündeme getirdiğiniz her konu hakkında bir şeyler bilmesini seviyor. '

Şüpheli habercisi ekliyor: 'Alia, ünlü bir yıldıza bağlanmak isteyen sessiz, şöhret peşinde koşan bir aktris değil. O kendi kişiliği. ' Bunun hem Aniston hem de Jolie için ince bir kazı olup olmadığı belli değil, ancak makale Pitt'in 'dünyevi' bir kadınla aşkı bulmasıyla ilgili olduğundan, kesinlikle öyle görünüyor. Tahmin eden kişi, Şevket'in kendisinden 20 yaş büyük olan film yıldızı hakkında ne hissettiğini de bir şekilde biliyor. Şüpheli kaynak, 'Daha önce hiç bu yaşında biriyle çıkmamıştı, ancak bu onun için bir sorun değil,' diyor.

Oradan, içeriden bilinmeyen kişi Aniston'ın haberlerden memnun olmadığını söylüyor ve Pitt Shawkat'ı Jolie veya çocuklarıyla henüz tanıştırmamış olsa da, bir noktada olması gerektiğini düşünüyor. “Aslında Angelina ve Alia'nın iyi geçineceğini düşünüyor. Ve çocuklarının onu seveceğini düşünüyor. ' Nedeni ne olursa olsun, tabloid de George Clooney'i karışıma atıyor ve Pitt'e kutsamasını verdiğini iddia ediyor.

Görünüşte hayali içeriden biri, 'İlişkiler yeterince zor ve Brad çok fazla bagajla geliyor' diye ekliyor. Hepimiz onun ve Alia'nın iyi şansları olduğunu düşünüyoruz. Harika bir çift oldular ve bu romantizmin çiçek açması için heyecanlıyız. '

Dedikoducu Polis Pitt ve Shawkat'ın hala çıkmadığını teyit edebilir ve aksi takdirde iddia artık daha doğru değildir. Star . Ayrıca iki yıldızın bu hafta başlarında Hollywood Bowl'da Kanye West’in konseri için bir araya geldiklerini de belirtmeliyiz, ancak etkinliğe Avustralyalı rockçı Nick Cave de dahil olmak üzere birkaç arkadaş katıldı. Gezinin ardından, İnsanlar dergi bir kez daha kaydetti Pitt ve Shawkat 'sadece arkadaş' olarak kalır. Güvenilir yayın, “Takıldığı çok sayıda sanatçı arkadaşı var. Birkaçı kadın ama onlarla çıkmıyor. '

O esnada, Star film yıldızının aşk hayatı söz konusu olduğunda pek güvenilir değildir. Bu son haber, birkaç aydır Şevket ile çıktığını söylüyor, ancak dergi Eylül ayında şunu iddia etti: Pitt, Aniston'ı Meksika'ya romantik bir geziye götürmüştü. . Bu haber de doğru değildi, ancak magazin gazetesinin sahte hikâyelerini takip etmekte nasıl güçlük çektiğini gösteriyor.

Mayıs ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Pitt, Margot Robbie ile bir romantizm geliştiriyordu , onun Bir Zamanlar Hollywood'da ortak yıldız. Gerçekte, oyuncu mutlu bir şekilde evlidir. Shawkat'ı içeren bu son efsane daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.