Are Brad Pitt ve Margot Robbie sonraki olmak Ryan Gosling ve Emma Stone birlikte bir dizi filmde bir araya gelerek? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Göre KB , Bir Zamanlar Hollywood'da yardımcı yıldızlar birbirlerine karşı “profesyonel aşklar” geliştirdiler ve yeni bir ekran ikilisi olmayı planlıyorlar. Robbie, yapımcı Tom Ackerley ile evli olmasına rağmen, derginin 'kaynağı' şöyle diyor: 'Herkes Brad’in güzel bir başrol için tam bir aptal olduğunu biliyor. Her şey tamamen masum ama diyelim ki prodüktörler ve halkla ilişkiler onları basın turu sırasında birbirlerinden çekmeyecek. '



İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Robbie'nin 'gelecekte işbirliği yapmaları gereken projeleri ona sunduğunu ve görünüşe göre Brad'in teklifi kabul edebileceğini' söylüyor. Görünüşe göre sahte olan bilgi sahibi şunları ekliyor: “Margot, onların bir sonraki Emma Stone ve Ryan Gosling olduklarını hayal edebiliyor. Yaş farkının önemi yok çünkü sadece 'birbirlerini kazandıklarını' söylüyor. Onunla çekim yapmayı çok seviyordu ve şimdi de Brad ile tanıtım turuna geri dönüyordu ... Bitmesini istemiyor. '

Magazin hikayesinin uydurulmasına ek olarak, bu pek de mantıklı değil. Gosling ve Stone, üç filminin hepsinde birlikte aşk ilgisi oynadılar. La La Land , Gangster takımı ve Çılgın Aptal Aşk . Pitt ve Robbie’nin karakterleri romantik bir şekilde Bir Zamanlar Hollywood'da . Aslında, aktris yakın tarihli bir röportajda söyledi Taşımak Pitt'le pek fazla sahneyi paylaşmadığı ve onunla sette fazla vakit geçirmediği dergi.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis çoktan yakalandı National Enquirer haksız yere iddia etmek için Robbie, Pitt ile flört ediyor ve ona projeler sunuyor . Bu son makale gibi, öncül de anonim ve görünüşte hayali bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyordu. Ancak Pitt’in kendi sözcüsü şunları söyledi: Dedikoducu Polis raporun uydurma olduğu kayıtlara göre. Yardımcı yıldızların cilveli bir arkadaşlığı yok ve şu anda tekrar ortak çalışma planları yok. Hem Pitt hem de Robbie'nin sıralı birkaç projesi var, ancak hiçbiri birbirini içermiyor.

Avustralyalı aktrisin hala Bir Zamanlar Hollywood'da geçen yıl, KB yanlış iddia edildi Robbie’nin kocası Pitt ve Leonardo DiCaprio ile çalışmasına izin vermiyordu . Robbie, sahte hikayeyi çürütdükten kısa bir süre sonra resmen filme imza attı. Yardımcı yıldızların bir ekran üstü ekip haline gelmesiyle ilgili son rapor, kurgudan başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.