Bromance arasında güçlü Brad Pitt ve Leonardo Dicaprio . Dedikoducu Polis Pazar gecesi Altın Küre'ye katıldık ve fark ettik ki, Bir Zamanlar Hollywood'da ortak yıldızlar kalça kulislerine eklendi. Öyle ki DiCaprio oturdu ve Pitt'i bekledi. Astra ilanı star tuvaleti kullandı.

Bir Zamanlar Hollywood'da Pazar gecesi töreninde bir dizi ödül kazandı. Quentin Tarantino En İyi Senaryo ödülünü kazandı, Pitt En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazandı ve filmin kendisi En İyi Film Müzikali veya Komedi seçildi. DiCaprio, Müzikal veya Komedi dalında En İyi Erkek Oyuncusunu kaybetti. Roket Adam yıldız Taron Egerton, ama yine de sahne arkasında iyi bir ruh halindeydi ve yönetmeni ve rol arkadaşı için heyecanlı görünüyordu.Wie sieht Chevy Chase jetzt aus?

Filmin arkasındaki yetenek fotoğraf çekimi için basın odasına giderken, Pitt koridorda bulunan bir tuvalette bir pit stop yaptı. DiCaprio, herkesle birlikte basın odasına gitmek yerine, rol arkadaşını beklemeyi tercih etti. Oyuncu, banyo kapısının dışında bulunan sandalyelerden birine oturdu. Pitt işini bitirdiğinde, DiCaprio rol arkadaşını basın odasına kadar takip etti. Çok sevecen bir andı ve yıldız arkadaşları arasındaki bağın ne kadar yakın olduğunu kanıtlıyor.

Pitt, kabul konuşması sırasında DiCaprio'yu da övdü. Oyuncu sahnede, 'Ayrıca suç ortağım LDC'ye de teşekkür etmeliyim' dedi. O bir yıldız, o bir centilmen ve ben sensiz burada olmazdım, adamım. Teşekkür ederim.' DiCaprio, gecenin geri kalanında rol arkadaşının yanından ayrılmak istemediği anlaşılan mesajı ciddiye aldı.

Dedikoducu Polis Unutulmamalıdır ki, magazin dergileri yardımcı yıldızlar arasındaki ilişkiye dair sıfır içgörüye sahiptir. Ekim 2018'de bir TAMAM MI! hakkında hikaye Pitt ve DiCaprio sette kavga ediyor nın-nin Bir Zamanlar Hollywood'da . Bu makale, ikisinin 'yoğun bir profesyonel rekabet yaşadığını ve aslında pek ortak yanlarının olmadığını' iddia ediyordu. Ayrıca, Pitt'in “Leo tarafından biraz tehdit edildiği” ve ikisinin bir sahneyi bitirir bitirmez “kendi yollarına gidecekleri” iddia edildi. Hikayenin yayınlandığı tarihte, Pitt’in kendi sözcüsü bize her şeyin saçmalık olduğuna dair güvence verdi. Kesinlikle öyleydi.

Mayıs 2019'da, Dedikoducu Polis seslendi KB saçma bir hikaye uydurmak için Pitt ve DiCaprio, ortak yıldız Margot Robbie için kavga ediyor . Gazete, her iki erkeğin de oyuncunun ilgisini çekmek için yarıştığını iddia etti, bu noktada ikisi arasında 'garip' hale geliyordu. Raporla ilgili hiçbir şey uzaktan doğru değildi. Robbie mutlu bir şekilde evlenirken, DiCaprio yaklaşık iki yıldır model Camila Morrone ile çıkıyor. Pitt'e gelince, oyuncu Altın Küre konuşmasını etrafındaki tüm flört söylentilerine alay etmek için kullandı. 'Annemi getirmek istedim ama yapamadım, çünkü yanımda duran biri çıktığımı söylüyor,' diye şaka yaptı.

Dedikoducu Polis magazin dergilerinin bundan sonra hangi kurguları basacağını her zaman tahmin edemezsiniz, ancak Pitt ve DiCaprio arasında başka bir kan davası söylentisi varsa, kesinlikle yanlış olacaktır. Ayrıca herkesin tuvaleti kullanırken kendilerini memnuniyetle bekleyecek bir arkadaşı olmasını umuyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.