Brad Pitt ve Leonardo Dicaprio için kavga etmiyorlar Margot Robbie , saçma bir tabloid haberine rağmen. Arasında aşk üçgeni yok Bir Zamanlar Hollywood'da yıldızlar. Dedikoducu Polis aksi takdirde iddiayı çürütebilir.

Göre KB Quentin Tarantino’nun yaklaşmakta olan filminin iki başrol oyuncusu, aralarında 'tuhaf' hale geldiği noktaya kadar, kadın başrol oyuncularının ilgisini çekmek için yarışıyorlar. Dergi, DiCaprio ve Robbie'nin geçen hafta Cannes Film Festivali'nde filmin kırmızı halı galasında 'şakacı bir şekilde flört ettiğini' iddia ediyor, ancak ertesi gün bir fotoğraf çağrısına gelince, 'yaltaklanan' Pitt'di. aktris.Sözde bir kaynak, 'Leo her zaman, Margot’un en sevdiği rol arkadaşı olmakla övünürdü' dedi. 'Ama Brad olay yerinde olduğundan beri Leo arka koltuğa oturmak zorunda kaldı ve bu gerçekten egosu çöktü.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 2013'lerde DiCaprio ile çalışan Robbie'nin Para Avcısı , 'Leo'yu dondurmadı ya da onu aşağıladı', ama 'Brad'e daha çok yaklaştı - en azından şimdilik.' Şüpheli habercisi ekliyor: 'Görünüşe göre Margot gerçekten küçük parmağına dolanmış - Leo hoşuna gitse de gitmese de!

Derginin hikayesiyle ilgili hiçbir şey uzaktan doğru değil. Yeni başlayanlar için, DiCaprio model Camila Morrone ile çıkıyor bir yıldan fazla bir süredir. Aslında, oyuncunun kız arkadaşı ona kırmızı halı galasında katıldı. Bir Zamanlar Hollywood'da . Oyuncunun etkinlik sırasında Robbie ile flört ettiği fikri doğru değil. Bu arada, Pitt’in sözcüsü bize birkaç kez Robbie ile olan ilişkisinin tamamen dostane ve profesyonel olduğunu söyledi. Gazetenin makalesi de oyuncunun yapımcı Tom Ackerley ile evli olduğundan bahsetmeyi asla zahmete katmaz.

Bu, güvenilmez çıkışın üç yıldızı hedef aldığı ilk sefer değil. Robbie'nin hala Bir Zamanlar Hollywood'da geçen yıl dergi, oyuncunun yanlış bir şekilde kocası Pitt ve DiCaprio ile çalışmasına izin vermiyordu . Robbie kısa bir süre sonra filme resmen imza attı. Dedikoducu Polis hikayeyi çürüttü.

Şunu da belirtmekte fayda var ki, bu, hakkında sahte bir söylentiyi düzeltmek zorunda olduğumuz ilk sefer değil Pitt ve DiCaprio kavgası . Gerçekte, her ikisinin de Cannes'daki son röportajlarında açıkça belirttiği gibi, iki yıldız birlikte çalışırken harika zaman geçirdi. İki oyuncu, evli başrol oyuncuları yüzünden bir savaş içinde değiller. Duruma yakın birden fazla kaynak garanti eder Dedikoducu Polis tabloid raporunun saçma olduğunu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.