Brad Pitt az önce ne doğruladı Dedikoducu Polis başından beri şunları söyledi: Ayrıldığından beri bağlantılı olduğu kadınlardan tek biriyle bile çıkmadı. Angelina Jolie . Oyuncu, basında kendisi hakkında yazılanlarla ilgili yeni bir röportajda açıldı ve magazin dergilerinin en kötü suçlular olduğunu öne sürdü. Pitt’in son röportajı, 2016'daki bölünmesinden bu yana film yıldızı hakkında düzelttiğimiz her yanlış hikayeyi de destekliyor.

Salı günü New York Times Pitt'de bir profil yayınladı , kariyeri ve kişisel hayatı hakkında gazeteye konuşan. 'Kamu kişiliğinin' farkında olup olmadığı ve medyada nasıl temsil edildiğinin farkında olup olmadığı sorulduğunda Pitt, '2004 hakkında tüm basın yayınlarını okumayı bıraktım. Sadece incelemeleri değil. Yani doktorun muayenehanesindeki herhangi bir dergi. ' Doktor muayenehanesine gitmiş olan herkes, magazin dergilerinin sağlık kontrollerinden önce hazır hale getirildiğinin farkında olacaktır.Pitt, 'İnsanlar her zaman kendileri hakkında okumadıklarını söylerler. Ben buna asla inanmıyorum. Bundan kaçınmak için yolumdan çıkmıyorum, sadece aramıyorum. Son iki veya üç yıldır kaç kadınla çıktığımı söylediklerini bilmiyorum ve bunların hiçbiri doğru değil. ' Oyuncunun Jolie ile olan evliliğinin sona ermesinden bu yana geçen üç yılı aşkın sürede, sayısız kadınla bağlantı kurdu. Dedikoducu Polis bunların hiçbirinin doğru olmadığını ilk bildiren oydu.

Listenin başında Jennifer aniston . Hemen sonra Arkadaşlar yıldızı, 2018'in başlarında Justin Theroux'dan ayrıldığını duyurdu, magazin dergileri onu ve Pitt'i yeniden bir araya getirme fırsatını kaçırdı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta hakkında sahte bir kapak haberi yayınlamak için Pitt ve Aniston evleniyor ve bebek sahibi oluyor . Her iki yıldızın sözcüsü güvence verdi Dedikoducu Polis bir romantizmi yeniden alevlendirmedikleri sayısız kez. Pitt ve Aniston dostça şartlarda ve hatta Şubat ayında 50. doğum günü partisine katıldı. Bir romantizme gelince, o gemi yola çıktı.

Ayrıca, bu yılın başlarında, birkaç kuruluşun hakkında devam eden bir anlatıyı zorladığı bir dönem vardı. Pitt, Charlize Theron ile çıkıyor . Dedikoducu Polis iki kişinin evlenip birlikte bebek sahibi olmasını içeren söylentileri hemen bastırdı. Hatta birçok magazin dergisi, Aniston ve Jolie'nin sözde romantizm konusunda öfkelendiğini iddia eden hikayeler bile uydurdu. Sahte hikaye aylarca devam etti. Theron'un flört söylentilerini reddettiği sırada sona erdi.

Geçen yıl, devam eden bir destan vardı. Pitt partner MIT profesörü Neri Oxman . Bu anlatı da aylarca sürdü ve Dedikoducu Polis bulabildiğimiz temanın her varyasyonunu çürüttü. Bu hikaye, Oxman söylentileri çürüttüğünde ortadan kayboldu ve o zamandan beri yakın zamanda bir çocuğu karşıladığı hedge fund yöneticisi Bill Ackman ile evlendi.

Dedikoducu Polis aynı zamanda okuyuculara tüm bu hikayeleri hatırlatmak isterim. Pitt ruhani şifacı Sat Hari Khalsa ile çıkıyor . Bu anlatı, geçen yıl magazin dergileri sıkılıp çıkmadığı bir sonraki kadına geçene kadar devam etti. Son zamanlarda, hakkında sayısız makale yayınlandı. Pitt partner Tutuklanan Geliştirme yıldız Alia Shawkat . Dedikoducu Polis aktörün temsilcisinden özel bir ret aldı ve kayıtta bize ikisinin 'sadece arkadaş' olduğunu söyledi.

Yukarıda bahsedilen flört söylentileri yüzeye bile değmez. 2016'daki bölünmesinden bu yana, magazin dergileri Pitt'i Margot Robbie, Jennifer Lawrence, Sienna Miller, Jennifer Garner ve Halle Berry ile romantizme sokmaya çalıştı, sadece birkaç isim. Oh ve hatırla Temasta ? Pitt ve Aniston'ın düğümü bağladığını ve çocuk sahibi olduğunu söyleyen tabloid mi? Temmuz ayında, dergi hakkında bir kapak haberi yayınladı. Pitt iki modelle çıkıyor, bir oyuncu ve çocuklarının öğretmenlerinden biri hiçbiri tanımlanmadı. Devam edip bir kez daha Pitt'den alıntı yapacağız: 'Bunların hiçbiri doğru değil.'

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.