Brad Pitt ve Julia Roberts tamamen yanlış bir tabloid kapak hikayesine rağmen gizli bir romantizm içinde değiller. Dedikoducu Polis sahte önermeyi çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Son sayısında bir makale KB 'işler kızışıyor' diyor uzun zamandır birlikte başrolde olan arkadaşlar arasında Meksikalı , Ocean's Eleven ve Ocean’s Twelve . Dergiye göre, sözde yeni 'romantizm', Roberts'ın kocası Danny Moder ile olan evliliğinin 'kırılma noktasına ulaşmasıyla' ortaya çıkıyor. Sözde bir kaynak çıkışa şöyle diyor: 'Brad ve Julia yıllardır arkadaş oldular, ancak son zamanlarda çok daha yakınlaştılar ve herkes dikkatini çekti. Sürekli konuşuyor ve mesaj atıyorlar ve sadece profesyonel konular hakkında değil. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: '[Angelina Jolie ile olan] korkunç boşanma savaşı sırasında güçlü kalmasına yardım etmekte büyük rol oynadığı halde, kişisel hayatındaki gerginlikler veya problemler konusunda ona açıldığı herkes tarafından biliniyor.' Şüpheli habercisi ayrıca, iki film yıldızının 'birbirleri için yaratıldığını ve birbirlerine büyük sevgi ve saygı duyan iki büyük romantik' olduğunu iddia ediyor.

Görünüşte sahte olan kaynak, Pitt ve Roberts'ın her zaman 'güçlü bir bağlantıya' sahip olduğunu, ancak aktör Jolie ile evliyken birbirlerinden uzaklaştıklarını, 'çünkü onun birçok kız arkadaşının olmasını sevmediğini' söylemeye devam ediyor. Derginin 'içeriden' birisine göre, 'Julia'nın evliliği göründüğü kadar sallantılıysa, açıkça Brad'e bu kadar yaklaşarak ateşle oynuyor.' Sanki onun için her şeyi riske atıyor. '

Bu hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Başlangıç ​​olarak, aktrisin evlilik sorunları yok. Daha geçen hafta Roberts ve Moder, Altın Küre'de PDA'da toplandılar. tören sırasında masalarında öpüşürken görüldükleri yer Ödül gösterisinin ardından, Roberts bir Instagram fotoğrafı paylaştı Onun ve görüntü yönetmeninin In-N-Out'tan burgerleri aldıktan sonra arabalarında öpüştüğünü gördük. Oyuncu, 'Dostumla Eğlenceli Bir Gece' başlığını ekledi.

Gazetenin raporu, anonim ve görünüşte hayali bir 'kaynak' dan gelen iddialara da dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Kayıtta bize bunun 'saçma' olduğunu söyleyen Pitt’in sözcüsüne ulaştı. Oyuncunun kendi adına konuşmaya yetkili olan temsilcisi, Roberts'la bir aşk yaşamadığını bize garanti ediyor.

Derginin yanlış anlatımının orijinal olmadığını belirtmekte fayda var. Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Avustralya Kadınlar Günü yanlış bir şekilde iddia etmek için Roberts kocasını Pitt'e terk ediyordu . Öncül o zamanlar doğru değildi ve sadece birkaç hafta sonra artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.