Eski Ünlü Çırak ev sahibi Donald Trump Beyaz Saray'da yaşamadan çok önce Hollywood'da bir demirbaştı. The Evde Tek Başına 2: New York'ta Kayıp yıldız gibi insanlardan bazı meşru ünlü onaylar aldı Scott Baio , Lil Wayne , ve Ted Nugent . Tabloids, yıllar boyunca bazı gerçek A listesi desteği bildirdi. İşte Trump başkanlığını onayladığını iddia eden magazin dergilerine sahip bazı ünlüler.

Bir Brad Pitt Onay mı?

DailyNewPosts'a göre, Dövüş Kulübü yıldız, Trump'ı 'ABD tarihindeki en iyi Başkan' olarak adlandırdı. Web sitesi, 'Ve Bunu Yakında Yapacaksınız' gibi yazım hatalarıyla dolu oldukça tutarsız bir hikayede, Pitt, Trump'ı onayladı üzerinde Bugün Göster. Pitt’in en son görünümü Bugün Gösterisi Bu hikaye yayınlandığında 2015 yılında eşi Angelina Jolie ile birlikte ortaya çıktı. Bu hem boşanmadan hem de Trump göreve başlamadan önceydi. Hikaye anlamsız ve yanlıştı.Julia Roberts Onay mı?

Daily News For Americans blogu, Güzel kadın yıldızı Trump “the ABD tarihindeki en iyi başkan . ' Woah bu tanıdık, değil mi? Zayıf noktalama işaretleriyle dolu başka bir hikayede, web sitesi 'Oyuncu Julia Roberts diyor ki: Trump ABD Tarihinin En İyi Başkanı ve Ona Saygı Duymalıyız' şeklinde bir makale yayınladı. Tebrikler, o orijinal makalenin tamamını okudunuz. uydurma bir manşetten başka bir şey değildi. Magazin dergisi bir TV görünümü bile yapamadı. Tembel ve aptalcaydı. Roberts, Trump'ı asla onaylamadı .

Emma Stone Onay mı?

Güvenilmez blog Worldwide Politics şunu iddia etti: Stone Amerikalıları teşvik etmişti Başkan Trump'ın “bu ülkeyi daha iyi hale getirebileceği” için “arkasında durmak”. Bu, yalnızca alıntıları olan ancak gerçek bağlamı olmayan başka bir hikaye. Gerçekte, Stone aktif bir Clinton destekçisiydi. O zamandan beri Wisconsin Demokratik Partisi için bir miktar para topladı. Asla 'arkasında durmamız' gerektiğini söylemedi. Little Rascals star.

Tim Mcgraw und Faith Hill trennten sich

Denzel Washington Onu Onayladı mı?

YourNewsWire bloguna göre, Malcolm X yıldız dedi Trump Amerika'yı kurtarmıştı 'Orwellian polis devleti' haline gelmekten. Görünüşe göre Washington’un desteği, gazetecilere 'Demokratlar seçimi kazanmış olsaydı, Amerikan vatandaşları ve siyasi muhalifler hakkında casusluk yapmak için sahte belgeler kullandıklarını asla öğrenemezdik.' Sadece bu bloga katılmış gibi göründüğü için bu oldukça özel bir basın toplantısı olmalı. Washington bunların hiçbirini asla söylemedi, bu yüzden Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu.

Harrison Ford ne olacak?

UberConservative blogu şunu iddia etti: Harrison Ford, Trump'ı onayladı görünüşte Tilki ve arkadaşlar . Görünüşe göre panele 'Başkanın kesinlikle Amerikan davası için savaştığını hissediyorum ve ne düşündüğümü söylemekten korkmuyorum' dedi. Bu basit bir baskıydı Dedikoducu Polis olarak Tanık yıldız o şovda hiç olmadı. İyi bir önlem için site, Ford'un yerine bir Trump işareti gösteren bir işaret tutan bir fotoğrafını değiştirdi. Ford, Biden'ı Başkan olarak onayladı.