Brad Pitt ve Jennifer Lawrence tamamen yanlış bir tabloid kapak hikayesine rağmen çıkmıyorlar. Makale, 'Hollywood'un en ateşli çifti' olarak adlandırılıyor, ancak ikisi birlikte değiller. Dedikoducu Polis sadece gerçeği öğrendi.

'J. Law & Brad: Başlıyor! ' bu haftanın kapağını ilan ediyor Star . Ekteki hikaye, aktör ve aktrisin geçen ay yönetmen Darren Aronofsky'den ayrılmasından kısa bir süre sonra bir romantizm başlattığını iddia ediyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Brad yıllardır Jennifer'a bakıyor. [Onlar] birlikte pek çok gecenin tadını çıkarıyorlar. Aralarında yoğun bir bağ var! 'Pitt'in Lawrence'ın telefon numarasını bir arkadaşından aldığını ve “Jennifer'ı aramak için biraz sinirlendiğini, ancak arkadaşlarından biri ona uzun süredir bekar olduğu için onu aramasını söyledi. . ' İddia edilen kaynak ekliyor: 'Brad bugüne kadar gergindi, ancak Jen'i tanıyan herkes onun mükemmel olduğunu düşünüyor.' Unutulmamalıdır ki, aktrisin gerçek bir arkadaşı, iki isim arasında değişmek yerine muhtemelen ona 'Jen' veya 'Jennifer' olarak atıfta bulunacaktır.

Görünüşte sahte olan kaynak şöyle devam ediyor: 'Birlikte olamadıklarında, telefonda konuşuyorlar ve gün boyunca birbirlerine mesajlar gönderiyorlar,' diye devam ediyor ve Lawrence'ın New York'un aksine Los Angeles'ta yaşadığını iddia ediyor. Brad'e daha yakın. ' Sözde içeriden ekliyor: “Brad ve Jennifer, en azından şimdiye kadar aşkta şanssızdılar. İkisi de gerçek olanı umuyor. Bütün arkadaşlarının parmakları birbirine geçti! '

Derginin kapağı aynı zamanda sözde romantizme Angelina Jolie’nin 'öfkeli tepkisi' ile dalga geçiyor, ancak içerideki hikaye yalnızca onun ve Pitt’in boşanmasının (var olmayan) ilişki rüzgârını alır almaz 'tekrar çirkinleşebileceğini' söylüyor. Fakat Dedikoducu Polis Tamamen 'yanlış' olduğunu bize garanti etmeden önce tüm yayının raporuna gülüp geçen Pitt'in bir temsilcisiyle görüştü. Ayrıca Lawrence'ın bir temsilcisi de film yıldızı arkadaşıyla çıkmadığını kayıtta onaylar.

Doğru olsa da Lawrence, Pitt ile Oscar'da tanıştı 2014'te Jolie ile, söyleyebileceğimiz kadarıyla, bu kısa karşılaşma, ikisinin birlikte geçirdiği en önemli zamandı. Ne yazık ki, İngiliz tabloid Günlük posta sahte söylentiyi çoktan yakaladı ve yaydı. Ne yazık ki, Dedikoducu Polis şüpheli daha güvenilmez çıkışlar davayı takip edecek.

Maalesef bu ilk kez olmayacak Star oyuncuyu ünlü bir aktrisle yanlış bir şekilde ilişkilendirdi. Bu yılın başlarında, tabloid bir dizi yanlış hikaye yayınladı. Pitt, Kate Hudson'la çıkıyordu. . Bir noktada, güvenilmez çıkış, hatta Hudson, Pitt’in bebeğine hamileydi . GÜNCELLEME: Lawrence daha sonra Pitt ile çıktığı söylentilerini çürüttü. .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.