Are Brad Pitt ve Jennifer Garner gerçekten çıkıyor mu? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis Bununla birlikte, yalnızca romantizm söylentilerini çürütebilir.

Göre KB , yıldızlar birkaç aydır gizlice birbirlerini görüyorlar ve Beverly Hills Hotel'deki 'gizli bağlantıların' tadını çıkarıyorlar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Orada Polo Lounge'da buluşuyorlar ve fark edilmeden gitmek için arkaya gizlice giriyorlar. Los Angeles'ta Brad’in en sevdiği yerlerden biridir ve romantik bir buluşma için mükemmel bir yerdir. Jen'den gerçekten etkilendi. 'Görünüşte sahte olan kaynak, Pitt'in Garner'ı sevdiğini çünkü “Jennifer Aniston ve Angelina Jolie'nin birleşimi” olduğunu söylüyor ve ekliyor, “O Jen'in komşu kızı doğasına sahip ama aynı zamanda Ange gibi güçlü bir kadın ve aksiyon kahramanı. ' Şüpheli ihbarcı devam ediyor, 'Jen ve Brad derin bir düzeyde bağlantı kuruyorlar ve gizlice bunun nereye gidebileceğini görüyorlar.'

Kaynağın hikayesi, anonim ve görünüşte uydurma bir 'içeriden' gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Pitt’in temsilcisiyle görüştü ve kayıtta bize Garner ile çıkmadığını söyledi. Her iki yıldız da ünlü eşlerden yüksek profilli ayrılıklardan geçti, bu nedenle bir tabloid'in artık ikisi de bekar oldukları için onları birbirine bağlamaya çalıştığı mantıklı. Ancak oyuncunun sözcüsü iddiayı reddeder.

Beverly Hills Hotel'deki Polo Lounge, birçok Los Angeles turisti ve yerlisinin ziyaret ettiği bir Hollywood noktasıdır. İlişkilerini çok gizli tutmaya çalışan iki kişinin tanışmayı seçeceği bir yer değildir. Ancak, sosyal medyada Pitt ve Garner'ı kuruluşta birlikte gören tek bir çıkış veya tek bir kişi bile yok.

Ayrıca not edilmelidir, Garner iki yıl önce Pitt ile çıktığı konusunda şaka yaptı. . LA'de bir grup paparazziler tarafından takip edilirken aktris, “Brad ve ben çıkıyoruz. Harika değil mi? ' Oyuncu senaryoda dalga geçerek kameramanla dalga geçiyordu, ancak KB keyfi olarak onu gerçeğe dönüştürmeye çalışıyor.

Bunlara ek olarak, KB bir hevesle anlatılarını değiştiriyor gibi görünüyor. Daha geçen ay, tabloid bunu iddia etti Aniston ve Pitt yeniden bir araya geldi ve çocuklarına 'üvey anne oynuyor' . Güvenilir olmayan dergi Ağustos ayında şunu iddia etti: Garner çocukları uğruna Ben Affleck'i geri alıyordu. . Bu arada, derginin son makalesi Pitt ve Garner'ın 'birkaç aydır' gizlice flört ettiğini söylüyor. Ya yayın onun yanlış hikayelerinin kaydını tutamaz ya da sadece onları unutmayı seçer.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.