İddia eden yeni bir hikaye Brad Pitt ve Jennifer aniston evlendi ve bebek evlat edinme planı tamamen uydurma. Dedikoducu Polis İnternette dolaşan bu sahte haberi düzeltebilir. Bize bunun 'yanlış' olduğu söylendi.

Göre Yeni fikir sadece haftalar sonra Aniston, Justin Theroux'dan ayrıldı , 'başka bir adamla, yani eski kocası Pitt ile yeminlerini paylaşmakla hiç vakit kaybetmedi. Saçma raporda, sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir dergi, 'Jen ve Brad'in saklanmaları bitti ve gerçekten birlikte olduklarını ve bir kez daha işe yaramasını sağlamaya kararlı olduklarını göstermek için büyük bir şey yapmak istediler. hepsi için.' Prizin sözde 'içeriden' biri, 'Koridordan aşağıya yürümeye karar verdiler ve sadece yakın çevreleriyle birbirlerine bağlılık töreni yapmaya karar verdiler.' Tabloid, düğünün Karayipler'deki Anguilla adasında 'küçük, sessiz plaj.'Yayının görünüşte üretilmiş 'kaynağı', Aniston'ın 'basit beyaz keten astarlı bir elbise giydiğini ve ayakkabısız olduğunu' öne sürerken, Pitt 'basit' ve 'çok samimi' olarak adlandırılan törene 'beyaz şort ve açık beyaz bir gömlek' giydi. İddiacı, 'Artık birbirlerine karı koca demeye geri döndüler,' diye ekliyor. Ve bu yeterince saçma değilse de, tabloid, Aniston ve Pitt'in 'zaten bir bebek evlat edinmeye çalıştığını' iddia ediyor. 'Brad, Jen'in bebek haberleri konusunda çok heyecanlı, özellikle de Ange ile yaptığı velayet savaşı nedeniyle artık kendi çocuklarını nadiren görebiliyor,' diye sonuçlandırıyor, 'içeriden' şüpheli.

İzin Vermek Dedikoducu Polis rekoru düzelt. Pek çok kez belirttiğimiz gibi, Pitt ve Aniston bir araya gelmiyor. Ve kesinlikle Anguilla'da ve hatta Fantasy Island'da düğümü bağlamadılar. Bir çocuğu evlat edinmeyi de planlamıyorlar. Bunların hepsi bir dizi çirkin yalan.

Pitt ve Aniston dünyanın en çok fotoğrafı çekilen ünlüleri arasında olmasına rağmen elbette bu olmayan düğünün fotoğrafı yok. Anguilla'da tatil yapan veya gümrükte olan hiç kimse, sosyal medyada ikisini de Karayip adasında gördüğüne dair bir şey kaydetmedi. Ve doğal olarak, çıkış yeri, sözde evlilikler hakkında, iddia edildiği gibi gerçekleştikleri zaman da dahil olmak üzere, sıfır ayrıntıya sahiptir. Gerçek şu ki Pitt ve Aniston birbirleriyle temas halinde bile değiller. çok uzun zamandır.

Hikaye ne kadar çılgınca olsa da, Dedikoducu Polis hala her makalenin doğruluğunu kontrol ediyor. Aniston'ın temsilcisi, raporun 'yanlış' olduğunu söylerken, bir Pitt'in sözcüsü çılgın hikayeye güldü. İnanılmaz şekilde, Engizisyon sahte hikayeyi aldı, doğru olup olmadığını kontrol etme zahmetine girmedi ve bunun yerine bu sahte haberi yaydı.

Maalesef, bu son kurgu parçasına uzaktan şaşırmadık Yeni fikir . Örneğin bu ayın başlarında, Dedikoducu Polis Yanlışlıkla Pitt ve Aniston'ın Angelina Jolie'den intikam almak için bir Oscar randevusu vermeyi planladıklarını iddia ettiğinde dergiyi düzeltti. Ve ondan önce, aynı yayını yanlış bir şekilde korunduğunda bozduk. Pitt, Charlotte Casiraghi ile bir bebeği doğuruyordu. . Tabii ki, tabloid, onun Aniston'la evlenmesi ve onunla bir çocuk evlat edinmesi hakkındaki yeni uydurma makalesinde, Pitt'in Monako doğumlu kraliyet ailesinden bir çocuk sahibi olmasıyla ilgili hiçbir şeyden bahsetmiyor. Görünüşe göre, priz tüm uzun hikayelerini takip edemiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.