Bir tabloid iddiaları Brad Pitt ve Jennifer aniston “yeniden alevlenen romantizmini” bir sonraki seviyeye taşımak için bir bebek sahibi olmak istiyor. Hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis eski eşlerin bir araya gelmediğini ve kesinlikle bir çocuk planlamadığını teyit edebilir.

Göre Yaşam tarzı Ancak, Pitt ve Aniston aylar süren gizli randevuların ardından yine bir çift oldular ve ilişkileri giderek ciddileşiyor. İsimsiz bir içeriden bir kişi dergiye 'Arkadaşlar bebek istediklerini söylüyorlar' dedi. Görünüşe göre Jen ve Brad aynı fikirde, nihayet birlikte bir aile kurmanın zamanı geldi.Sözde içeriden biri ekliyor: “Çocuk sahibi olmak çok büyük bir adım, ama o ve Brad heyecanlı. İlişkileri yavaş ilerlerken idealdi. Tekrar delicesine aşık oldular ve ebeveyn olarak harika bir takım olacaklar. ' Bilinmeyen bilgi sahibi, Pitt ve Aniston'ın 50 yaşındaki aktrisin hamile kalabilmesi için IVF'yi araştırdığını söylemeye devam ediyor.

Görünüşte var olmayan kaynak, 'Paranın satın alabileceği en iyi doktorlara sahipler' diye ekliyor. 'Tüp bebek her zaman kolay değil, ama Jen gerçek bir baş belası ve o ve Brad her önlemi alıyorlar. İlk kez bir araya geldiklerinde çocuk sahibi olmadıkları için pişmanlık duyuyorlar ama geriye bakmıyorlar. '

Oradan, Pitt ve Aniston'ın, düğümü tekrar bağlamak için 'aceleleri yok' olduğu için bebekleri gelene kadar evlenmeyi ertelediklerini söylüyor. 'Muhteşem [2000] Malibu düğünlerini halihazırda kemerlerinin altına aldıklarına şaka yapıyorlar,' diyor kimliği belirsiz kaynak, 'Jen harika bir anne olacak. Nihayet Brad’in çocuğuna sahip olacağına inanamıyor. ' Dedikoducu Polis buna da inanamıyorum ama bunun nedeni doğru olmaması.

Derginin izlenemeyen 'içeriden' iddialarına rağmen, hem Pitt hem de Aniston'ın ayrı sözcüsü raporu çürütmek için kayda geçiyor. Her iki yıldızın da bireysel temsilcileri, bir romantizmi yeniden alevlendirmediklerini onaylar. Aslında, Aniston şöyle dedi: Howard Stern Gösterisi sadece birkaç hafta önce kimseyle çıkmadığını ve işiyle çok meşguldü. Oyuncu, bırakın eski kocası bir yana, şu anda kimseyi görmüyor.

Yaşam tarzı son birkaç ayını eski eşler arasında hayali bir yeniden birleşme yaratarak geçirdi. Haziran ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için yayını çağırdı Pitt ve Aniston, Roma'ya kaçmaya gitti George ve Amal Clooney ile. Böyle bir yolculuk gerçekleşmedi.

Nisan içinde, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurduğu için gazeteyi basmış Pitt ve Aniston, Fransa'da romantik bir hafta sonu planlıyor . Ve Mart ayında güvenilmez çıkış ısrar etti Pitt ve Aniston iki randevudaydı aktör geçen ay 50. doğum günü partisine katıldığından beri. Bu kurgusal hikaye şimdi ikisinin birlikte bebek sahibi olmasıyla sonuçlandı. Bu devam eden destan, tamamen saçmalık.

Joel und Victoria Osteen Hochzeit

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.