Brad Pitt ve Jennifer aniston bir araya gelmedi, ancak magazin dergilerinden biri, aktör ona ihanet ettiği için içten bir özür diledikten sonra ikisinin 'yeniden başladığını' iddia ediyor. Angelina Jolie . Hikaye tamamen kurgudur. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre National Enquirer , Pitt ve Aniston, oyuncu eski kocasını terk ettiği için affetmeyi seçtikten sonra romantizmini yeniden alevlendirdi. Brad tatillerde bir gün bozuldu ve Jen'e sonsuz özrünü kabul etmesi için yalvardı. Ona ilk başta başıboş olduğu için aptal olduğunu söyledi ve bunu yaparak başına gelen en iyi şeyi mahvetti. 'Bilinmeyen içeriden devam ediyor, “Jen, Brad'in gösterdiği samimiyetten inanılmaz derecede etkilendi ve ona nihayet ne kadar acıya ve gönül yarasına neden olduğunu görmesinin kendisi için ne kadar önemli olduğunu söyledi. Ama aynı zamanda artık değişmiş bir adam olduğuna da inanıyor ve bu yüzden her geçen gün güveni yeniden inşa etmek için en baştan başlıyorlar. '

İsimsiz ihbarcı ayrıca, Aniston'ın Jolie ile boşanma ve velayet savaşı sırasında Pitt'i 'yeterince acı çektiğini düşündüğü için' affetmeye karar verdiğini söylüyor. 'Kaynak', Arkadaşlar yıldız, '[Pitt] 'in acı çektiğini görmekten tuhaf bir kapanış biçimine kavuştu' ama şimdi aşklarına bir şans daha vermeye hazır.

Jason Marsden im Zusammenhang mit James Marsden

Derginin makalesi tanımlanamayan bir 'içeriden' sözüne dayanıyor, ancak Aniston’un kendi sözcüsü bunu çürütmek için kayda geçiyor. Onun adına konuşmaya yetkili olan aktrisin temsilcisi, Pitt ile tekrar bir araya gelmediğini onaylar. Hikaye de pek mantıklı değil. Pitt, Şubat ayında Aniston’un 50. doğum günü partisine katıldı. geçen yıl. Eski eşler bir süredir dostane şartlarda. Tatillerde ilk kez nasıl özür dilendi? Eski sevgililer, geçmiş sorunlarından çoktan uzaklaştılar. Ayrıca romantizm değil, arkadaşlık biçiminde ilerlediler.

Wie viel wog Melissa McCarthy?

Elbette, bu ilk kez olmayacak Enquirer üç yıldızı sahte bir hikayeye bağladı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Jolie çok içiyordu çünkü Pitt ve Aniston buluşuyorlardı. onun arkasında. Bu rapor tamamen uydurma.

2018 yılında, Dedikoducu Polis dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendi Jolie, Pitt ve Aniston'ın tekrar bir araya gelmesi yüzünden 'kalbi kırıldı' . Tabloid, bu anlatının benzer versiyonlarını geri dönüştürmeye devam ediyor ve zaman dilimleri birbirine eklenmemiş gibi görünüyor. Bunun nedeni tamamen saçmalık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.