Brad Pitt ve Jennifer aniston magazin haberleri romantizm iddiasında olmadan aynı ülkede birlikte olamazlar. Bir makale, ikilinin her hafta sonu gizlice Aniston'ın evinde buluştuğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Tutkulu Geceler'

Kapak hikayesi Star Brad Pitt ve Jennifer Aniston’un 'Bel Air evinde hafta sonu bağlantıları' ile ilgili tüm ayrıntıları vaat ediyor. Çift, 'hala birbirlerine ne kadar çekici geldiklerini fark etti' yardım masası oku nın-nin Ridgemont Lisesinde Hızlı Zamanlar . 'Aylardır cızırtılı randevu gecelerinin tadını çıkarıyorlar.' Gizlilik 'onu çok daha heyecanlı hale getiriyor.'Aniston'ın arkadaşları 'şimdiye kadar onaylıyor' ve magazin gazetesine 'Brad 2005'te aldatma söylentilerinin ortasında beş yıllık evliliklerinin sona ermesinden bu yana çok değişti' diyor. İçeriden biri, 'Uzak ve geniş görüş, [Angelina Jolie] 'nin beynini yıkadı , ”Ve“ gezegendeki en ateşli adamlardan biri ”artık daha mutlu.

Aniston ve Pitt, işleri 'son derece rahat' tuttukları için 'diğer insanlarla çıkmakta özgür'. Pitt, 'hayatını bir sefalet haline getirmek için' yapabileceklerinden korktuğu için 'Angie'ye neler olup bittiğini anlatmaktan korkuyor'. Makale, 'asıl mesele şu: eğleniyorlar ve birbirimizi yeniden mutlu etmek. '

Kate Middleton Camilla Parker Bowles

Bunların hiçbiri olmuyor

Gerçekten Pitt ve Jolie'nin yakın arkadaşlarının gevezelik edeceğini düşünüyor musun? Star ? Bu magazin dergisinin bu kapağında “Jen onu yatağında çıplak bekliyor” diyor, bu yüzden iki şeyden biri doğru. Ya Aniston ve Pitt'in yakın kişisel bir arkadaşı bir tabloid'e mahrem sırları anlatıyor ya da Star dergi satmak için çekici bir anlatı icat ediyor.

Bunun gibi hikayeler bir bir düzine kuruş , çünkü magazin dergileri bu uzun süredir boşanmış çift hakkında hikayeler uydurmayı seviyor. Pitt ve Aniston son zamanlarda birlikte görülmedi ve bu tabloid'in hiçbir somut kanıtı yok. The Arkadaşlar ortak yıldızlar çıkmıyor ve bu hikaye tamamen yanlış. Aniston'ın temsilcisi sadece hikayeyi reddetmekle kalmadı, aynı zamanda Dedikoducu Polis Ayrıca bize hikayenin sahte olduğunu söyleyen Pitt'e yakın bir kaynağımızla görüşün.

Diğer Sahte Pitt ve Aniston Söylentileri

Pitt’in sözüm ona hikayesinde hiç bahsedilmiyor lovechild, Nicole Poturalski ile birlikte hangi Star Ocak ayında dolanıyordu, bu da Pitt haberine daha fazla şüphe uyandırıyor. Pitt’in çocukları hakkındaki hikayesini kırdık. onunla karantinayı tercih etmek Jolie üzerinden. Çocuklar salgın sırasında çoğunlukla Jolie ile yaşadılar, bu yüzden bu açıkça uydurulmuştu.

Bu tabloid bir zamanlar Pitt ve Alia Shawkat'ın ' Ciddi olmak , 'Ama hiç çıkmamışlar. Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce Courteney Cox Pitt ve Aniston'ı tekrar bir araya getirmeye çalışıyor. Bu, magazin dergisinin yeni fikirleri olmadığında gittiği bir kuyu. Pitt ve Aniston hakkındaki hikayeler sahte olduğu kadar yaygındır. Gizlice çıkmıyorlar, bu yüzden bu hikaye kötü bir çöp gibi atılabilir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sydney Brooke Simpson Kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın kızı

Hoda hat die heutige Show verlassen

Lili Reinhart Cheeky Pantsless Fotoğraflarında Gösteri

Rapor: Oprah Winfrey Arka Bahçe Düğününde Stedman Graham Evlenecek

Rapor: Kylie Jenner İkinci Çocuğuna Hamile Oldu

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?