Öneren bir hikaye Brad Pitt ve Jennifer aniston 'gizli bir kıza' sahip olmak saçma ve yanıltıcıdır. Sadece makale doğru değil, aynı zamanda okuyucuları kandırmak için tasarlanmış bir yem ve değiştir. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Bu haftanın kapağı Yeni fikir genç bir kızın fotoğrafıyla birlikte 'Jen’in Kızı Saklanıyor' yazıyor. Eşlik eden makalenin başlığı 'Brad & Jen’in Gizli Kızı' nı duyuruyor. Peki bu hikaye aslında ne hakkında? Şey ... ikiz kız kardeşi ile birlikte Aniston'ın karakterinin kızını canlandıran 17 yaşındaki aktris Cali Sheldon Arkadaşlar , paylaştı Aniston'ın onu bebekken tuttuğu Instagram fotoğrafı gösterinin 25. yıl dönümünü kutlamak için. Sheldon’ın ekrandaki annesine olan övgüsü, bu 'gizli kız' anlatısının temelini oluşturuyor. 17 yaşındaki çocuk bir 'sır' değil ve aslında Aniston'ın 'kızı' da değil.Gazeteci, sonunda Sheldon ve ikiz kız kardeşinin sadece Aniston'ın kızını televizyonda oynadığını kabul ediyor, ancak iş yerinde bir kızı varmış gibi yapmanın Aniston'a evli iken Pitt'den bir bebek istemesine ilham verdiğini iddia etmeye devam ediyor. Bir sözde içeriden biri dergiye, 'Onları bir aile kurmak için gerçekten çaresiz bırakan işte bu deneyim oldu' dedi. “Jennifer bütün gün bebek 'Emma'yı çekip kucağında tutup eve gelirdi, gerçekten üzgün hissederdi ve o ve Brad sürekli bebekler hakkında konuşurlardı.'

Çıkış ayrıca, Aniston ve Pitt'in ekrandaki kızına o kadar düşkün olduklarını ve 'ona kendilerininmiş gibi - gizli kızları gibi davrandıklarını' iddia ediyor. Her ne sebeple olursa olsun, makalenin bu bölümü Cali’nin ikiz kız kardeşi Noelle’in gösteride Aniston’un kızını da canlandırdığı gerçeğini görmezden geliyor. Sözde bahşişçi şunları ekliyor: 'Brad ve Jen'in kendi küçük kızları ve genel olarak bir aileleri olması hakkında konuşmaya başlamasını sağlayan Emma idi, bu yüzden her zaman kalplerinde özel bir yeri olacak. Bir kez daha Emma, ​​canlandırdığı karakterin adıydı. her ikisi de kız kardeşler bebekken. Tabloid, Pitt onu Angelina Jolie için terk ettiğinde Aniston'ın hamileliğe hazırlandığını iddia ederek parçasını bitiriyor.

Gazetenin hikayesi her yerde ve hiçbir şey doğru değil. Yeni başlayanlar için, Aniston onda açıkladı O Kapak hikayesi Geçen yıl çocuk sahibi olmak için hiçbir zaman güçlü bir istek hissetmediğini söyledi. Oyuncu, annelik olasılığını 'biraz korkutucu' bulduğunu itiraf etti. “Bazı insanlar sadece eş ve bebek sahibi olmak için yaratıldı. Bunun bana ne kadar doğal geldiğini bilmiyorum. '

Aniston da çocuk sahibi olma olasılığını hiçbir zaman göz ardı etmedi, ancak ekrandaki kızının bir zamanlar bebek sahibi olmak için ilham kaynağı olduğu fikri doğru değil. Dedikoducu Polis Aktrise yakın bir kaynakla görüştü ve önermeyi saçma olarak reddeden. Yukarıda belirtildiği gibi, raporun genel temasının doğru olmamasına ek olarak, başlangıçta okuyuculara Pitt ve Aniston'ın evli oldukları sırada 'gizli bir kızı' varmış gibi satıldı.

Yeni fikir aynı yayın Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Şubat ayında basıldı Pitt ve Aniston, 50. doğum günü partisinde evlenmişti. . Ertesi ay dergi hakkında bir haber uydurdu Pitt ve Aniston, Paris'te balayına gidiyor . Eski eşler, düğüm atıp Paris balayına gitmeleri şöyle dursun, herhangi bir kapasitede bir araya gelmediler. Basitçe söylemek gerekirse, dergi, ister evliliklerinde ister bugün bulundukları yerde devam etsin, Pitt ve Aniston hakkında herhangi bir otorite değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.