Yaptı Jennifer aniston ve Brad Pitt geçen yıl bir babymoon için İtalya'ya seyahat ettiniz mi? Bir gazetenin iddia ettiği buydu. İşte öğrendiklerimiz.

Brad & Jen’in İtalyan Bebek Ayı

Geçen Şubat, Brad Pitt aile yükümlülükleri nedeniyle BAFTA'ları kaçırdığında, KB bu yükümlülüklerin ne olduğuna dair ilk elden bilgiye sahip olduğunu iddia etti. Gazeteye göre Pitt, İddiaya göre Jennifer Aniston'dan bir bebek bekliyor ve aktör sabah bulantısıyla savaşırken yanına koştu. Bir kaynak dergiye şunları söyledi: “Londra'ya giden özel bir jete atlamadan hemen önce, sabah bulantısı onun içini boşaltmaya başladı. Bu yüzden Brad onu terk etmeye dayanamadı. 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston George Clooney’in Villasına Kaçtı?

İlginç bir şekilde, bu hamileliği veya Pitt ile Aniston'ın yeniden bir araya geldiği gerçeğini doğrulayan herhangi bir rapor yoktu. Ancak kaynak, daha sonra Pitt'in 'Jen'i alıp götürdüğünü' devam etti. Arkadaşlar George Clooney’nin Como Gölü villasında aktrisin hamileliği. “George o kadar mutlu oldu ki, Jen ve Brad yeniden bir araya geldi ve mutlu bir şekilde evini teklif etti. Hatta Jen'e hastalığına yardım etmek için bölgenin en iyi doktorunu bile hazır bulundurdu ve ona her türlü doğal ilaç ve mide yatıştırıcı içecekle tedavi etti ”diye ekledi.

Yatlar, Yürüyüşler, Özel Akşam Yemekleri ve Romantik Piknikler

Kaynak, Clooney'nin tatil villasında geçirdikleri süre boyunca Pitt ve Aniston'ın sözde ne yaptığını açıkladı. Haberci, Pitt'in eski karısını yürüyüşe çıkardığını, Como Gölü çevresinde bir yat kiraladığını, bir adada özel akşam yemekleri ve bir parkta piknik yaptığını iddia etti. Aniston hamileliği nedeniyle hastalanırsa, yürüyüş gibi zorlu aktiviteler yapacak enerjisine sahip olacağından şüpheliyiz. Yine de muhbir, Aniston'ın 'kendini bir tanrıça gibi hissettiğini ve arkadaşlarına onu Angelina Jolie için terk etmekten fazlasını telafi ettiğini söyledi. Brad bunu yapmaktan çok mutluydu. Birlikte bu değerli zamanın her saniyesinin tadını çıkarmak istiyor ve ödülünü kaçırmış olması umrunda bile değil. Hayatının geri kalanında Jen ve küçüklerinin önce geleceğine söz verdi. '

Maalesef, Bu Hikaye Asla Gerçekleşmedi ve Muhtemelen Asla Olmayacak

Dedikoducu Polis kibar bir şirkette Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın tekrar bir araya gelmediklerini itiraf etmek istediğimizden daha sık açıkladı. Bunun için daha fazla kanıta ihtiyacınız varsa, bu raporu parçalara ayıralım. O zaman, Dedikoducu Polis Aniston ve Pitt, George Clooney’nin villasına seyahat etselerdi, paparazzilerin kesinlikle bir veya üç çiftin fotoğrafını çekeceğini açıkladı. Ayrıca, Aniston hamile olsaydı şimdiye kadar doğum yapmış olacaktı. Jennifer Aniston ve Brad Pitt, 15 yıl önce boşanmalarının ardından dostane bir ilişki sürdürdüler, ancak eski eşler hayatlarına devam ettiler ve sadece arkadaş.

Bu ilk değildi KB Aniston ve Pitt'in görünüşte yeniden bir araya gelmesiyle ilgili hikayeler uydurdu. Geçen yıl, Aniston'ın yaptığı iddia edilen Reese Witherspoon'u Pitt'ten uzak durması için uyardı . Bundan önce, tabloid, Aniston ve Pitt'in tatillerde nişanlandı . Dedikoducu Polis bu hayali hesapları bozdu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ı Rehabilitasyona mı Gönderiyor?

Ryan Seacrest 'Canlı'dan Ayrılıyor, Kalıcı Olarak Los Angeles'a Taşınıyor mu?

Rapor: Pete Davidson’un 'SNL' Oyuncuları Onun Çıkmasını İstiyor

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Alex Rodriguez, Ben Affleck’in Jennifer Lopez Hakkındaki Yorumlarına 'Öfkeli'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.