29 Temmuz 2020, yirmi yıllık evlilik yıldönümünü kutlar. Brad Pitt ve Jennifer Anisto n. Şimdi, bir tabloid romantizmin yeniden alevlenmesi ışığında iki eski arasındaki bir kutlamayı bildiriyor. Dedikoducu Polis sahte iddiayı çürütebilir.

On beş yıldır, magazin dergileri, boşanan Pitt ve Aniston'ın tekrar bir araya geleceğini tahmin ediyor. En son söylenti nereden geliyor Yeni fikir , ikilinin birlikte olması gereken yıldönümünü kutladığını iddia eden. Eski fotoğrafları ve onlarca yıllık röportajları bir araya getiren tabloid, yalnızca 'tutku hala orada' olduğunu bildiriyor.Her zaman güvenilmez ve tamamen izlenemeyen 'kaynakları' kullanan tabloid, ikisinin Pitt'in boşanmasının ardından uzlaştığını iddia ediyor. Dergi, “Jen, bu süre zarfında Brad için bir güç kaynağıydı” diyor. Gazeteci, ikilinin 'bu yılki SAG Ödüllerinde halka açık nadir bir sevgi gösterisini' paylaştığını ancak 'aşk için ikinci şanslarını gizli tuttuklarını' söyleyerek devam ediyor.

Wie alt sind die neuen Kinder auf dem Block?

Tıpkı sonsuz sayıda aşk hikayesini çürüttüğümüz gibi Pitt ve Aniston arasında , Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozuyor. Aniston ve Pitt'in aralarında herhangi bir kıvılcım olduğuna ve ikisinin tekrar tekrar yaşadığına dair hiçbir kanıt yok. reddedilen söylentiler herhangi bir romantik uzlaşmanın. Pitt ve Aniston gerçekten bir araya gelselerdi, bu tabloid tarafından 'özel olarak' kırılan bir haber olmayacaktı, bu büyük bir ulusal haber olacaktı.

Makale, hikayenin nasıl çerçevelendirildiği ve hikayenin ne olduğu konusunda kasıtlı olarak yanıltıcıdır. Hikaye çoğunlukla Pitt ve Aniston arasındaki şu anda oldukça eski olan tarihi yeniden anlatıyor, ancak 'Brad & Jen’in 20 yıllık aşk ilişkisi' başlığını taşıyor. Bu, ikisinin yirmi yıldır birlikte olmadıkları anlamına geliyor. Ayrıca makale, 2020 SAG ödüllerinden bir fotoğraf hariç, boşanmadan önceki ikisinin fotoğraflarıyla çevrilidir.

Derginin 'halka açık bir sevgi gösterisi' dediği şey dostça ama pek de romantik değildi. Her iki oyuncu da o gece ödüller kazandı ve kuliste birbirimizi tebrik ettim . Aniston bunun 'tatlı' olduğunu söyledi. Eski eski sevgililerin herhangi bir düşmanlık belirtisi olmadan halka açık bir şekilde etkileşime girdiğini görmek güzeldi, ancak ikisinin uzlaştığının kanıtı olarak pek kullanılamaz.

Josh Dun und Debby Ryan wieder zusammen

Bu tabloid, Pitt'in kiminle çıktığına karar veremiyor. Geçen ay bildirdi Joe Black ile tanış yıldız muhabir Renee Bargh ile çıkıyor . Bundan sadece birkaç hafta sonra aynı tabloid, Geena Davis ile çıkmak . Dedikoducu Polis bu uyumsuz hikayelerin ikisini de çürüttü ve o, bir ay sonra bile, görünüşe göre sadece eski karısıyla çıkmıyor, aynı zamanda yıllardır birlikteler. Nedir Yeni fikir ? Kararını ver.

Bu, geçen Şubat ayında bildirilen gazetenin aynısı. Aniston’ın doğum gününde ve yeniden Noel'de Aniston ve Pitt'in gizlice evlendiğini. Gazete gazetesi, eski alevler arasındaki aynı uzlaşma hikayelerini geri dönüştürmeye devam ediyor. Her iki evlilikte de gerçek yoktu Dedikoducu Polis açıklığa kavuştu, çünkü Pitt, onunla ilgili hiçbir flört söylentisinin doğru olmadığını söyledi. Artı, düğünler resmi kayıtlar bırakır ve herhangi bir gizli evlilik kaydı yoktur.

Aniston en son kutlama yaparken görüldü Sanda Bullock’un doğum günü . Pitt ayıklık ve babalığa odaklandı. İki çıkmıyorlar . Tekrar söyleyeceğiz: Jennifer Aniston ve Brad Pitt çıkmıyor . Sırf düğünlerinde yirmi yıla damgasını vurmuş olmamız, bunu yapmaz.

David Schwimmer und Jennifer Aniston datierten im wirklichen Leben

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.