Are Brad Pitt ve Jennifer aniston Ödül sezonu sona erdiğinde birlikte tatile çıkmayı mı planlıyorsunuz? Bu, bu hafta magazin dergilerinden birinde yer alan sahte hikaye. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Sıcaklık Aylar süren ödül törenlerinin ardından eski eşler tekrar bir araya geliyor ve çok ihtiyaç duyulan bir mola veriyor. Pitt ve Aniston, Altın Küre ve SAG Ödülleri'ndeki yarışmalar da dahil olmak üzere, bu ödül sezonunda birçok kez yolları kesişti. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şunu söyler: 'Aralarında tam olarak ne olup bittiğini anlamak ve meraklı gözlerden uzakta birlikte biraz zaman geçirmek için bir tatil planlıyorlar.'İddia edilen ihbarcı şöyle devam ediyor: 'İkisi de Meksika'ya ya da başka bir sıcak yere kaçmak için can atıyorlar. İkisi de dikkatlice ilerliyor ama ileriye baktığımızda Jen, kendisiyle Brad'in birlikte birkaç tatil daha geçirmenin yanı sıra evlerinde biraz yalnız kalabileceklerini umuyor. ' Görünüşte uydurulmuş bir içeriden ekliyor: 'Birlikte sahip oldukları şeyin ne olduğunu ve işleri nasıl ileriye taşıyacaklarını çözmeleri gerekiyor.'

Gazetenin raporu, Pitt ve Aniston'ın bir romantizmi yeniden alevlendirdiği fikrine dayanıyor - ki bu kesinlikle doğru değil. Her iki yıldızın ayrı sözcüsü, tekrar bir araya gelmediklerini doğruladı. Gibi saygın yayınlar İnsanlar dergi de doğruladı Pitt ve Aniston sadece arkadaş .

Pitt ve Aniston, kendi rolleri sayesinde ödül sezonuna yoğun bir şekilde dahil oldular. Bir Zamanlar Hollywood'da ve Sabah Gösterisi . Olayları oldukça duyuruldu ve incelendi, ancak burada eski eşlerin iyi şartlarda olmasının dışında pek bir hikaye yok. SAG Ödüllerini takiben, Pitt’in kampındaki bir kişi Dedikoducu Polis , 'Birbirleriyle karşılaştılar… ve karşılıklı tebrik konuşmaları yaptılar. Onlar sadece arkadaş. Daha fazlası değil. ' Pitt, gazetecilere 'çok saf' olduğunu söyledi ikisinin gördüğü tüm dikkat hakkında.

Yine de Dedikoducu Polis birlikte herhangi bir gezi planlamadıklarını doğrulayan her iki yıldıza da yakın kaynaklarla kontrol edildi. Bu devam eden destan tamamen saçmalık. Aslında, halk muhtemelen tüm bu kurgusal Pitt / Aniston makalelerinden bir tatil kullanabilir.

Ne yazık ki, Sıcaklık eski sevgililer hakkında sahte raporlar hazırlamasıyla tanınır. Geçen ay, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Angelina Jolie Altın Küre'yi çökertirdi sadece Pitt ve Aniston'la uğraşmak için. Zamanın kanıtladığı gibi, Zararlı yıldız ödül şovunda görünmedi. Geçen yıl magazin dergisi hakkında bir hikaye uydurdu Pitt ve Aniston birlikte bir film yapmayı planlıyor . Yolda böyle bir proje yok. İşlerde Meksika tatili de yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.