Brad Pitt ve Jennifer aniston tamamen gerçek dışı bir tabloid habere rağmen 'düğün ve bebek' yapmıyorlar. Gibi Dedikoducu Polis defalarca vurguladı, eski eşler herhangi bir kapasitede bir araya gelmiyorlar. Aktrisin temsilcisi, eski kocasıyla tekrar bir araya gelmediğini bir kez daha onaylar.Warum hat Howie Mandel seinen Kopf rasiert?

Göre Temasta Ancak Aniston ve Pitt, bu yılın başlarında Justin Theroux'dan ayrılmasından kısa bir süre sonra barıştı. Güvenilmez dergi, eski sevgililerin sözde tekrar bir araya gelmesinden bu yana geçen kısa bir kaç ay içinde 'evlenmeyi ve bir aile kurmayı planladıklarını' söylüyor. Aniston ve Pitt, Theroux ve Angelina Jolie ile hâlâ yasal olarak evli, ancak içeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'boşanmalarını aceleye getirmeye ve bir yaz düğünü için baskı yapmaya hazır olduklarını' söylüyor.Prizin şüpheli kaynağı şöyle devam ediyor: 'Onların ortak hayalleri dolup taşıyor, yeniden evlenmek ve her zaman istedikleri çocuğa sahip olmak nihayet gerçek oluyor.' Oradan, çıkış noktası Pitt ve Aniston’un (var olmayan) düğünü hakkındaki tüm ayrıntıları biliyormuş gibi görünür. Sözde tören, Ağustos ayında George Clooney’nin Como Gölü villasında yapılacak 'sade bir olay' olacak. Düğünlere Clooneys, Courteney Cox ve Pitt’in annesi ve altı çocuğu da dahil olmak üzere yalnızca 14 misafir davet edilecek. 'Brad, çocukları törene dahil edecek,' diye ekliyor ve aktörün 'Bono gibi birini akustik bir set icra etmesi için U2'den alacağını' iddia eden sözde ihbarcı.

Bebek planlarına gelince, Pitt ve Aniston görünüşte uydurulmuş kaynağa göre 'doğal bir şekilde hamile kalmayı umuyorlar'. 'Bu işe yaramazsa IVF'ye geçecekler. Her şey başarısız olursa, evlat edinmeye açıklar. Jen gerçekten erkek istiyor. Birlikte bir çocuk sahibi olmak, bir sonraki mükemmel adım gibi görünüyor. ' Sözde içeriden biri şu sonuca varıyor: 'Bu, Brad ve Jen'in 2005'te ayrılmasından bu yana arkadaşların, ailenin ve hayranların beklediği destansı haber. Kraliyet düğünü unutun - bu yüzyılın düğünü!'Bununla birlikte, magazin dergileri aylardır eski eşlerin tekrar bir araya geldiğini iddia ediyor, ama durum böyle değil. İnsanlar olduğundan çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağı Temasta , son zamanlarda şunu kaydetti Pitt ve Aniston 'yıllardır birbirlerini görmediler.' Popüler ve güvenilir TV programı 'Entertainment Tonight' da şunu doğruladı: Pitt ve Aniston 'kesinlikle çıkmıyor' . Ayrıca, her iki yıldızın sözcüsü de şunları söyledi: Dedikoducu Polis tekrar bir araya gelmedikleri birçok durumda. Bu son önermeye gelince, Aniston'ın temsilcisi bize özel olarak şunu söylüyor: 'Gerçeklikle hiçbir ilişkisi olmayan uydurma bir hikaye.' Bu arada, makale o kadar gerçek dışı ki, Pitt’in temsilcisi bunun hakkında yorum yapmaya bile değmeyeceğini söyledi.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis bozuldu Temasta aktör ve aktrisin kendi aşk hayatları hakkında hikayeler uydurmak için birkaç kez. Geçen Ağustos, tabloid yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Pitt gizemli bir kadınla evleniyordu . Düğün olmadı. Mart gibi yakın bir zamanda, prizin söylediği Aniston, Will Arnett ile çıkıyordu. . Bu son makale, oyuncunun 'Tutuklanan Gelişme' yıldızıyla çıkıp Pitt ile birkaç ay içinde evlenmesine nasıl geçtiğinden bahsetmiyor.

Sonuç: Bunların hepsi oldukça kesik ve kuru. Pek çok saygın haber kuruluşunun bildirdiği ve Pitt ve Aniston'ın temsilcilerinin kayıtta onayladığı gibi, eski sevgililer bir araya gelmedi. Söylemeye gerek yok ama birbiriyle ilişkisi olmayan iki kişi evlenmiyor ve bebek sahibi olmuyor. Bunu magazin gazetesinin zayıf ve çelişkili geçmişiyle birleştirin, bunların hiçbirinde gerçek olmadığı çok açık.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.