Jennifer aniston ve Brad Pitt saçma yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen 'tekrar evlenmiyor'. Dedikoducu Polis bu saçma raporu çürütebilir. Yüzde 100 uydurma.

Yeni kapak KB Aniston ve Pitt'in eski bir fotoğrafında “Jen & Brad’in İkinci Şansı:‘ Yeniden Evleniyoruz! ”diye ünlem işareti yer alıyor. Her iki yıldız da bunu söylemedi ve olmayacaklar. Bu alıntı, konunun içindeki makale gibi tamamen uydurma. Dedikodu dergisi, Aniston’ın Justin Theroux’dan son ayrılışına dikkat çektikten sonra, 'Jen, Brad’le romantik bir şekilde yeniden bir araya geldi ve koridorda başka bir yürüyüşe hazırlanıyorlar.'Sözde 'içeriden' bir sözde 'Brad ile geri döndü ve bir süredir işlerde.' Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, evlilik önermesi bir uyarı ile geliyor: Çıkış, Aniston'ın 'Aşk Şapeli'ne koşmayı planlamadığını' iddia ediyor. Planları eninde sonunda yeniden evlenmek. Meksika'da sadece arkadaşları ve aileleriyle samimi bir töreni seveceklerdi… Ama şimdilik tekrar bir araya geldikleri için mutlular ”diyor sözde kaynak.

Ve yayın, Aniston'ın 'Brad ile birlikte hareket ederek ve oraya taşınarak hiç vakit kaybetmediğini' iddia eden bir işarette, 'eski Hollywood Hills mahallelerinde' birlikte 'yeni bir ev satın aldıklarını' iddia ediyor. Şaşırtıcı bir şekilde, başka hiçbir site, özellikle de gayrimenkule odaklananlar bu konuda bir şey bildirmedi. Ayrıca, hiçbir şeyden bahsedilmiyor Pitt, Aniston'ı doğum günü için şaşırttı Los Angeles restoranında. Ne de olsa bu, derginin geçen haftaki sayısında yer alan bir iddiaydı. Magazin gazetesi, eski eşlerin 'dokunaklı bir teklif' yaptığı Sunset Tower otelde akşam yemeğinde buluştuğunu ileri sürdü.

Ancak 'sözde' teklifin evlilikle hiçbir ilgisi yoktu. Aksine, dergi, Pitt'in Aniston'la birlikte bir iş kurmayı önerdiğini iddia etti. Bu parçada çıkış, eski sevgililerin 'sadece eş' olduğu konusunda ısrar etti. Şimdi bir hafta sonra, onlar bir çift ve yeniden evlenmeyi mi planlıyorlar? Gerçekte ne olduğu kolayca anlaşılır. Sırf Aniston ve Theroux resmen ayrıldığı için, KB Pitt ile bir uzlaşma hakkında bir anlatı üretti.

Ama hepsi kurgu. İzlenemez kaynaklara atfettiği saçma alıntılar ve senaryolar üzerine yoğunlaşan tabloid'den farklı olarak, Aniston'ın bir temsilcisi Dedikoducu Polis kayıtlara göre tüm hikayenin 'uydurma' olduğu. Benzer şekilde, bir Pitt sırdaşı da arka planda makalenin 'saf saçmalık' olduğunu paylaşır. Bir daha düğümü bağlamayı planlamıyorlar ve kesinlikle paylaşmak için bir ev satın almamışlar. Aslında, Aniston ve Pitt birbirlerini görmediler bile uydurulmuş doğum günü yemeği masalına rağmen oldukça uzun bir süre içinde. Dedikodu medyası on yıldan fazla bir süredir Aniston-Pitt yeniden birleşmesi için haykırıyor, ama olmayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.