Brad Pitt ve Jennifer aniston saçma bir tabloid kapak hikayesine rağmen bir “mucize bebek” beklemiyorlar. Gibi Dedikoducu Polis sayısız kez vurguladı, eski eşler bir araya gelmiyor. Bir kez daha rekoru düzeltebiliriz.

'Brad & Jen: Bebek Duyurusu!' bu haftanın kapağını okur Temasta . Dergiye göre, Aniston, geçen ay Los Angeles'ta bir akşam yemeğinde, sözde hamilelik haberini Courteney Cox'a verdi. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi çıkışa şöyle diyor: “Duyduğuma göre Jen, Brad'e doğal bir şekilde hamile kaldı. Sadece oldu - IVF falan yok. Bu gerçek bir mucize bebek. 'Dergi, Pitt ve Aniston'ın da bu haberi George ve Amal Clooney ve ebeveynleriyle paylaştığını söyleyerek devam ediyor. 'Kaynak', oyuncunun annesinin özellikle 'ayın üstünde' olduğunu çünkü her zaman Aniston'ı Angelina Jolie'ye tercih ettiğini söylüyor. Oradan, şüpheli habercisi, Pitt’in altı çocuğunun 'başka bir kardeş edinme konusunda çok heyecanlanacağını', ancak görüşmediği karısının geri tepmesi ile karşılaşmaktan endişe duyduğunu söylüyor. “[Jolie], Brad'in arşivine yeniden romantik bir şekilde dahil olduğu için çoktan öfkeliydi. Jen'in hamileliği haberini aldığında patlayacak. '

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Brad ve Jen, hayatlarının bu inanılmaz yeni evresine devam edebilmek için kendi boşanmalarının sonuçlandırılması için can atıyorlar' diye ekliyor. Bu arada Pitt, Aniston'la birlikte 'yeni evi' için bir çocuk odası tasarlıyor. Görünüşte sahte olan kaynak, “Brad ve Jen, birbirlerini tekrar bulduktan sonra yeni bir başlangıç ​​istiyorlar” diye ekliyor. Bu sefer doğru anlayacaklar.

Aslında, magazin dergilerinin doğru anlamasının zamanı geldi. Aniston'ın Pitt ile yeniden bir araya gelmesiyle ilgili bu sahte anlatı, bu yılın başlarında Justin Theroux'dan ayrıldığından beri devam ediyor. Her iki yıldızın ayrı sözcüleri, emin olmak için birkaç kez rekora girdi. Dedikoducu Polis eski eşler bir araya gelmez. Gibi saygın ünlü haber kaynakları İnsanlar dergi bunu bildirdi Pitt ve Aniston 'yıllardır birbirlerini görmediler.' Bu arada, Aniston’ın yakın arkadaşı Portia de Rossi anlattı Biz Haftalık o ikisinin 'birbirini görmediğini' 'kesin olarak' biliyor.

Haziran ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta hakkında sahte bir kapak haberi yayınlamak için Pitt ve Aniston bir düğün planlıyor ve bebek sahibi oluyor . Raporda, çiftin Ağustos ayında Clooney’nin Como Gölü villasında bir tören düzenleyeceği belirtildi. Bu açıkça hiç olmadı ve bu son kapak hikayesi, sözde planlandığı gibi neden yaz boyunca düğümü bağlamadıklarından bahsetmiyor.

Bu temanın varyasyonlarını kaç kez çürüttüğümüzden bağımsız olarak, Dedikoducu Polis Yine de bu hikayenin yeniden ortaya çıkmasıyla suskun kalan Pitt'in bir temsilcisiyle görüştü. Ayrıca, magazin dergisinin kapağı, Pitt ve Aniston'ın yakın zamanda birlikte poz vermiş gibi görünmesini sağlamaya çalışıyor, ancak Aniston kullanılan fotoğraf animasyon filminin Eylül 2016 galasında çekildi Leylek iken Pitt'in görüntüsü bir yardım konserinde çekildi Ocak 2017'de.

Touch Magazine'de Gerçekleri Paylaşın


Brad Pitt ve Jennifer Aniston birlikte mucize bir bebek bekliyorlar. 3 Ekim 2018 Çarşamba Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/e8186eb4-aa40-4fea-9f0a-63c298e9717b

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.