Brad Pitt ve Jennifer aniston öpüşürken yakalanmadı. Onlar da 'geri dönmüyorlar'. Dedikoducu Polis sadece yeni bir tabloid kapak hikayesini çürütebilir.

Star 'dünyaya özel' bir ses getiren aldatıcı bir kapak satıyor. Sorunun ön yüzünde, Aniston ve Pitt öpüşmesinin bir resmi gibi görünen bir şey var (yukarıya bakın). Ancak bu dijital bir manipülasyondur. Dedikodu dergisi görünüşe göre eski bir fotoğrafını çekmiş Aniston, Jason Bateman'ı öpüyor sette Anahtar 2009'da kararttı ve ayrı bir fotoğrafla birlikte photoshop yaptı. Angelina Jolie ile poz veren Pitt 2010 yılında. Pitt ve Aniston aslında on yıldan fazla bir süredir birlikte fotoğraflanmadı.Ancak çıkış noktası, sahte fotoğrafla okuyucuları kandırmaya çalışıyor ve beraberindeki hikaye de aynı derecede yalan. Buradaki öncül, eski sevgililerin 'ünlü bir arkadaş, George Clooney'den küçük bir yardımla ilişkilerini gizlice yeniden canlandırmaları'. Sözde bir 'arkadaş', Pitt ve Aniston'ın 'gece geç saatlerde buluşmak için gizlice bir araya geldiklerini ve bunların hepsi George yüzünden' olduğunu söyledi. Nasıl yani? Yayının varsayılan kaynağı, Jolie ile evliliğinin ardından 'Pitt' i arayan ilk kişi olduğunu iddia ediyor 've sonra Aniston, Justin Theroux'dan ayrıldığını açıkladığında,' Brad'i uzanmaya ve ilişkilerine bir şans daha vermeye teşvik etti. '

Gazeteci, Clooney'nin 'Beverly Hills'teki özel bir Oscar öncesi parti' sırasında 'eski sevgililerin ilk gizli buluşmasını 3 Mart'ta düzenlediğini' iddia ediyor. O ve Pitt'in sözde partiye katıldıktan sonra, Clooney onu Aniston'ın Bel-Air evine bıraktı, dergi iddiasına göre. İleriye dönük olarak, yukarıda bahsedilen 'dost', Theroux'dan ayrılmasının ardından 'en son istediği şey daha da dikkatlice inceleneceği' için 'Jen'in yeniden bir araya gelmeyi radarın altında tutmak istediğini' iddia ediyor. Bu, elbette, Pitt ile neden aslında birlikte görülmeyeceğine dair prizin yerleşik açıklamasıdır. Ve özellikle, bu aynı zamanda Dedikoducu Polis yukarıda söyledi: Görünen öpüşme fotoğrafı tamamen sahte.

Aslında, bu örtbas hikayesinin tamamı sahte. Ama pek orijinal değil. Star sayfasından çürütülmüş bir hikayeyi kopyalayarak hayranları kandırmaya çalışıyor Yeni fikir . Bir haftadan daha uzun bir süre önce, bu itibarsız yayın yanlış bir şekilde iddia edildi. Clooney, Pitt ve Aniston'ı yeniden bir araya getiriyordu . O zaman ve şimdi iddiaların temelleri aynı: Clooney, Pitt'i harekete geçmeye teşvik etti ve bir gece birlikte takıldıktan sonra, oyuncu kendini Aniston'ın evinde buldu. Ancak iddialar tamamen uydurma idi, Dedikoducu Polis bir Clooney sırdaşı tarafından onaylandı.

Şimdi Clooney'nin bir temsilcisi, Oscar ödüllü kişinin Pitt ve Aniston'ın uzlaşması ile herhangi bir ilgisi olduğunu reddediyor. Pitt'in sözcüsü olarak şimdi bunu onaylıyorlar. Dedikoducu Polis . Zaten güvenilir bir şekilde rapor edildiği gibi İnsanlar , Aniston ve Pitt birbirlerini 'çağlardır' bile görmediler. Okurların yanlış bir şekilde aksini düşünmeye sevk edildiği şey, yalnızca dedikodu medyasının kurgusal dünyasında olur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.