Brad Pitt ve Jennifer aniston her düzeyde yanlış olan tabloid habere rağmen çocuklarını bir araya getirmenin eşiğinde değiller. Dedikoducu Polis saçma önermeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

sind Courteney Cox und Matthew Perry Dating

Geçen hafta, bir yargıç altı çocuğuyla daha fazla zaman geçirmesi gerektiğine karar verdiğinde, oyuncu gözaltı görüşmelerinde bir galibiyet elde etti. Yeni fikir Son kapak hikayesine göre, Angelina Jolie yeni düzene öfkelendi çünkü bu, Aniston'ın çocuklarını büyütmede bir rol oynayabileceği anlamına geliyor.Derginin başlığı 'Brad ve Jen’in Sevinci: Nihayet Aileyiz' yazıyor ve Pitt’in Aniston ile 'yeniden alevlenen ilişkisinin' iki 'çocuklarını tam zamanlı bir araya getirmesine' yol açabileceğini söylüyor. Ancak Dedikoducu Polis defalarca vurguladı, eski eşler herhangi bir sıfatla bir araya gelemiyorlar. Gibi İnsanlar ayrıca yakın zamanda onaylandı, Pitt ve Aniston 'yıllardır birbirlerini görmediler.'

Oradan, güvenilmez tabloid eski bir hikayeyi geri dönüştürüyor Dedikoducu Polis çoktan tutuklandı. Dergi, 12 yaşındaki kızı Shiloh'un Aniston'la 'bağ kurduğu' için Jolie’nin 'en kötü kabusunun gerçek olduğunu' söylüyor. Güvenilir olmayan çıkış, Jolie'nin çocuklarının babalarının eski karısıyla, özellikle de 'Jennifer'ın Shiloh ile çok iyi anlaştığını bilerek' vakit geçirmesi konusunda 'harap olduğunu' ileri sürüyor. Ancak Aniston eski çocuklarıyla hiç tanışmadı.

Yine de yayın, sahte makalesini Aniston'ın 'Brad ile olan ilişkisinin çocuklarını da içerebileceğini' söyleyerek bitiriyor ve 'üvey anne olma fikrinden her zaman zevk aldı'. Bir kez daha, eski eşler yeniden bir araya gelmedi. Her iki yıldızın sözcüsü bunu defalarca rekorda söylerken, 'Entertainment Tonight' gibi güvenilir eğlence haberleri şovları şunları bildirdi: Pitt ve Aniston tekrar 'kesinlikle çıkmıyor'.

Aniston'ın eski kocasının velayet davasıyla hiçbir ilgisi yoktur ve derginin onu bu davaya sürükleme girişimi tamamen temelsizdir. Hatırlamak, Yeni fikir aynı habersiz tabloid mi Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için geçen Aralık ayında basıldı Pitt, Monaco kraliyet ailesinden Charlotte Casiraghi'den bir bebek doğuruyordu. . Bu saçma hikaye hiçbir yere gitmedi. İkisi bir çocuğu asla karşılamadı, aynı zamanda hiç çıkmadı.

Sonuç : Bu oldukça kesik ve kuru. Pitt ve Aniston aşklarını yeniden alevlendirmedi, bu yüzden çocuklarını bir araya getirmeyecekler. Ayrıca söylemeye gerek yok ama Jolie, aktrisin çocuklarıyla yakınlaşmasını içeren hayali bir senaryoya kızmıyor. Gazetenin kapak hikayesi, okuyucuları kandırmak ve dergi satmak için tasarlanmış hayran kurgusundan başka bir şey değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Hat Angelina Jolie eine Essstörung?