Hakkında yeni bir tabloid raporu Brad Pitt ve Jennifer aniston Hawaii'de sürpriz bir düğün planlamak tamamen saçma. Dedikoducu Polis bu sahte haberi çürütebilir. Bunda sıfır gerçek var.

Göre Kadınlar Günü , eski eşler geçen yılı kendisi ve Justin Theroux'un evlilik sorunları arasında yeniden bağlantı kurarak geçirdi. Hikaye ilerledikçe, aktris resmi olarak ayrıldığı için artık düğümü yeniden bağlamaya hazırlar. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Brad ve Jen zaten birbirlerini içten dışa tanıyorlar ve tekrar birlikte olmaktan çok mutlular, bu yüzden anlıyorlar, neden bekleyesiniz?'Pitt'in 2005'te Angelina Jolie'ye gittiğinden beri değişmiş bir adam olduğunu Aniston'a kanıtladığını söylemeye devam ediyor. sözde içeriden. “Bunu gerçekten takdir etti ve ona teşekkür etmesi için mesaj attı. Zamanla, tüm bu eski duygular geri geldi. '

İddia edilen hakem ayrıca, 2000 yılında Malibu'da evlenen Pitt ve Aniston'ın, sözde ikinci törenleri için 'yeni bir yere gitmek' istediklerini iddia ediyor. Görünüşte sahte içeriden biri, 'Hawaii'yi seçtiler' diyor. 'Bu onlar için yeni bir başlangıç. Birlikte yeni bir hayatın başlangıcı. ' Nikahlara katılacak bazı ünlü konukların arasında George ve Amal Clooney, Julia Roberts ve Aniston’un eski 'Friends' rol arkadaşlarından birkaçının da yer aldığı söyleniyor.

Gibi Dedikoducu Polis defalarca not aldı ve diğer saygın satış noktaları İnsanlar doğruladı, Pitt ve Aniston, ayrılmasının ardından yeniden bir araya gelmedi Theroux'dan. Eski eşler geçmişte arkadaşça kısa mesajlar alışverişinde bulundular, ancak uzun zamandır birbirlerini gerçekten görmediler. Söylemeye gerek yok, ikisi Hawaii'de ya da başka bir yerde bir düğün planlamıyor. Dedikoducu Polis her iki yıldıza yakın kaynaklar ve onların temsilcileri tarafından defalarca, bu birçok uzlaşma masalının yüzde 100 uydurma olduğu konusunda güvence aldı.

Ne yazık ki, Kadınlar Günü son birkaç haftadır bu sahte anlatıyı zorluyor. Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde, yanlış bir şekilde iddia ettiği için yayını bozdu Aniston ve Pitt nişanlandı Theroux ile ayrıldıktan hemen sonra. Bu saçmalığın hemen ardından, dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendik. Jolie, Pitt ve Aniston'dan 'intikam' alıyor (var olmayan) birleşmelerinin ardından. Bir Hawai düğünü hakkındaki bu son saçmalık, sadece daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.