Brad Pitt ve Jennifer aniston bir bebeği vekil aracılığıyla karşılamamışlar ve romantik bir ilişki içinde değiller. Bu hikaye, bu hafta sahte ve istilacı bir tabloid kapak hikayesine itiliyor, ancak tamamen yanlış. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Halle Berry nackt in Schwertfisch

'Brad & Jen: Kızımızla Tanışın!' son sayısının kapağını okur Yeni fikir . Makalede, magazin dergisi geri adım atıyor ve bunun yerine romantizmini yeniden alevlendirdiği iddia edilen eski eşlerin ikizleri vekil aracılığıyla karşıladıklarını “muhtemelen” yazıyor. Daha önce Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick için ikizler taşıyan bir kadın kısa süre önce başka bir çift ikiz doğurdu ve çok şüpheli bir 'içeriden' tabloid'e 'bebeklerin aslında Jen ve Brad’in olabileceğini' söylüyor. Şüpheli habercisi, 'Bu hayatlarının en güzel zamanı olacak, ikisinin de kelimenin tam anlamıyla onlarca yıldır hayalini kurduğu bir şey olacak' diyor.Kameranın hemen önünde gülümseyen smokinli Brad Pitt ve kameraya gülümseyen beyaz elbiseli Jennifer Aniston

(Getty Images)

Bu hikaye o kadar yanlış bilgilerle dolu ki Dedikoducu Polis nereden başlayacağını bilmiyor. Magazin dergisi bizimkinden tamamen ayrı bir evrende yaşıyor gibi görünüyor. Bu sözde 'içeriden', bu vekil annenin Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in çocuklarına sahip olduğunu söylemeye yetecek kadar durumun 'içinde' bile olmadığını belirterek başlayalım. Bu bilgi sahibi ya dişlerinin arasından uzanıyor ya da tamamen tabloid tarafından üretiliyor.

4 Nicht-Blondinen Linda Perry

Makale, bu noktadan sonra çok uzun bir süre devam ederken, çoğu, bazı stresli sağlık komplikasyonları da dahil olmak üzere, son doğumun ayrıntılarını taşıyan taşıyıcı annenin sosyal medya hesaplarından alıntılara verilir. Bu alıntıları buraya dahil etmeyeceğiz çünkü bu kadın, Brad Pitt veya Jennifer Aniston'ın aksine halka açık bir figür değil. Çocuklarını taşıdığı tek yıldız 2009'da Parker ve Broderick olduğu için, magazin gazetesinin ona söylediği gibi o bir 'ünlü vekil' değil.

Aslında, Parker o hamilelik sırasında, vekil paparazziler tarafından 'izlendi' : 'Telefonu ele geçirildi, kişisel bilgisayar bilgileri ele geçirildi, kendisine karşı tehditler ve gerçek tacizler gördü.' Dedikoducu Polis Facebook etkinliğini yayınlayarak bir kişinin mahremiyetinin bu zehirli istilasına katkıda bulunmayacaktır. Yeni fikir yapar. Her neyse, doğumla ilgili ayrıntılar burada geçerli değil çünkü çocukların Aniston ve Pitt'e ait olduklarına dair kesinlikle hiçbir kanıt yok.

Ayrıca ve daha da önemlisi, Jennifer Aniston ve Brad Pitt bir araya gelmedi . Pitt'e yakın bir kaynak söyler Dedikoducu Polis Hâlâ bir çift olmadıklarını ve Aniston'ın sözcüsü de söylentinin doğru olmadığını onaylamak için kayda geçti. Kesinlikle arkadaş canlısıdırlar - SAG Ödüllerinde birbirlerini kazandıkları için tebrik etmek için hızlı bir şekilde kucaklaştıklarında yüzlerce manşet yaptılar - ancak İnsanlar olaydan sonra rapor edildi, gerçekten çıkmıyorlar : 'Onlar arkadaş ve birbirleri için mutlular,' dedi bir kaynak, 'ama hepsi bu.'

Bu hikaye, daha önceki bir sahte parçaya dayanıyor gibi görünüyor. Yeni fikir , aynı zamanda yanlış bir şekilde tanımlanmış Parker'ın vekili, Aniston ve Pitt’in çocuklarının taşıyıcısı . Dedikoducu Polis sonuncusu da aynı şekilde tutuklandı: Bir zamanlar ünlü bir çift için bebek taşıyan kadın, Aniston ve Pitt’in ikizlerini taşımıyor. Çocukları olmayacak ve tekrar bir araya gelemeyecekler. Bu tabloid, Jennifer Aniston / Brad Pitt yeniden birleşme fantezisine o kadar derinden girdi ki, gerçeği kurgudan anlatma yeteneğini kaybetti.

Kendall vor und nach der Operation

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston Sözcüsü, 6 Nisan 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.