Yapma, Brad Pitt ve Jennifer aniston yeni bir saçma gazete manşetinin iddia ettiğine rağmen, birlikte “gizli bir kızı” yok. Hikaye tamamen saçmadır. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Brad Pitt ve Jennifer Aniston’ın Gizli Kızı Açığa Çıktı!' bu haftanın bir manşetini okuyor Yeni fikir . Tüm zamanların en hayal kırıklığına uğratan tıklama tuzağı başlıklarından birinde, tabloid, tüm bu yıllar boyunca kötü Angelina Jolie'den gizli tutulan sözde bir Pitt / Aniston aşk çocuğuyla dalga geçerek dikkatinizi çekmeye çalışıyor. Ama tek bir cümlenin tamamını okuyun ve kandırıldığınız açıktır. Bunun yerine, çıkış, 'birçok kaynağa' göre 'kendisi gibi sevdiği' Pitt’in yeğeninden bahsediyor.Muhtemelen var olmayan bir 'içeriden' birine göre, Pitt'in yeğeni Aniston'la 'özel bir bağ paylaşıyor' ve 'her zaman ona Jen Teyzesi dedi.' Bu yıl üniversiteden mezun olduktan sonra, genç kadının '[Pitt’in] sevgili Santa Barbara malikanesine mezuniyet hediyesi olarak açık bir davet' aldığını ve kendisinin ve 'kısa süre önce yeniden bir araya gelen Aniston'ın çürümüşlüğünü şımarttığını' iddia ediyor.

Aniston ve yeğeninin on beş yıl önce Pitt ile evlendiğinde iyi bir ilişkisi olsa bile, gerçek şu ki, açık ve basit, Pitt ve Aniston bir araya gelmedi . Bu makalenin tüm amacı, eski sevgilileri yeniden bir ilişkiye sokmaya çalışmaktır, ancak bu, en az ikna edici bir dava bile olamaz. Gibi Dedikoducu Polis, diğer saygın satış noktaları , Pitt ve Aniston'ın temsilcileri ve eski eşlerin kendileri pek çok kez teyit ettiler, sadece olmuyor.

Yani, Pitt / Aniston birleşmesi yok . Ve açıkçası, 'gizli kız' da yok, sadece bu tabloid sosyal medyasında hayatı hakkında bilgi edinmeye çalışan bir yeğen. Onun hesaplarını buraya bağlamayacağız, çünkü kutsal moly 22 yaşındaki özel bir vatandaş hakkında sadece dergi satmak için bilgi vermeyelim, tamam mı?

Oh! Ve son iki haftadır nasıl olduğunu da unutmayalım Yeni fikir inatla Pitt'in bir ilişki geliştirmekte olduğu konusunda ısrar ediyor Avustralyalı muhabir Renee Bargh ile . Mayıs ayının sonlarına doğru, magazin dergisi şunu iddia etti: Pitt ve Bargh yakında çıkacaktı kırmızı halıda birkaç çapkın karşılaşmadan sonra. Dedikoducu Polis hikayeyi reddetti: sadece birkaç hafta önce Bargh, kendisi ve Pitt hakkındaki söylentilere gülmüştü. O sadece arkadaş canlısı bir röportaj yapıyordu.

Bununla birlikte, ertesi hafta tabloid bu anlatıyla geri döndü ve şimdi bunu tartışıyor. Pitt ve Bargh’ın romantizmi 'onaylanmıştı'. Yine bir başka gülünç tıklama tuzağı örneğinde, derginin herhangi bir ilişki onayına sahip olmadığı ortaya çıktı. Yine de, ya Renee Bargh, Yeni fikir? Bunu unutacağımızı mı düşündün? Dedikoducu Polis asla unutmaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.