Yaptı Brad Pitt ve Jennifer aniston film projelerini tartışmak için Sony Pictures stüdyosunda gizlice buluşalım mı? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

Göre Zarafet , eski eşler Los Angeles film stüdyosunda en az iki toplantı yaptı. Sözde bir 'kaynak', Pitt ve Aniston'ın 'üç saat kaldıkları stüdyoya ayrı ayrı vardıklarına' tanık oldu. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, film fikirlerini beyin fırtınası yapmak için bir araya geldiklerini ileri sürüyor ve ekliyor: “Boşandıkları sırada boru hattında çok şey vardı. O zamanlar bu projeleri bir kenara bıraktıkları için ikisi de üzgündü. 'elsa pataky chris hemsworth hochzeit

Görünüşte sahte olan ihbarcı şöyle devam ediyor: 'Profesyonel olarak birbirleri için her zaman büyük bir engel oldular ve şimdi ikisi de uzun vadeli geleceklerini yönetmen ve yönetici yapımcı olarak kamera arkasında görüyorlar.' Sözde kaynak, Pitt ve Aniston'ın “masada birkaç şeyi olduğunu” ve “bil ki, bir filmi birlikte yayınlarlarsa, baş yapımcılar gibi, bunun mutlak bir sansasyon olacağını” söylüyor.

Çıkış, Pitt ve Aniston'ın Sony Pictures lotunda tam olarak ne zaman buluştuğundan bahsetme zahmetine girmiyor. Güvenilmez dergi, eski sevgililerin 'masada' olduğu varsayılan projelerin hiçbiriyle ilgili tek bir ayrıntı da sunmuyor. Bir derginin anlatılarını olabildiğince belirsiz tutması her zaman kırmızı bayraktır.

Ek olarak, tabloid'in önermesi anonim ve izlenemeyen bir 'içeriden' gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Pitt’in sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun uydurma olduğunu söyledi. Ayrıca herhangi bir toplantı hakkında bilgisi olmayan Aniston'ın temsilcisiyle görüştük. Derginin tanımlanamayan kaynağında ne söylediğine rağmen, her iki yıldız adına konuşma yetkisine sahip ayrı temsilciler, Sony Studios'ta buluşmadıklarını ve birlikte bir proje üzerinde işbirliği yapmadıklarını söylüyorlar.

Bir filmde bir araya gelen eski eşlerle ilgili bu sahte anlatının epeydir tur attığını belirtmekte fayda var. Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Mart 2017'de HollywoodLife'ı geri çağırdı Pitt ve Aniston birlikte bir filmde başrolü paylaşıyorlardı. . Bundan kısa bir süre sonra, Yaşam tarzı hakkında bir hikaye uydurdu Pitt ve Aniston, Angelina Jolie'den 'intikam' almak için film çekiyor .

Chris Hemsworth und Brie Larson

Sadece iki hafta önce Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB yanlış bildirmek için Pitt ve Aniston film projeleri üzerinde bir araya geliyorlardı . Bu süregiden destan kesinlikle doğru değil. Sony lotundaki gizli bir toplantıyı çevreleyen bu son rapor daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.