Are Brad Pitt ve Jennifer aniston Evlendiği Fransız malikanesi olan Chateau Miraval'da evleniyor Angelina Jolie ve hala ona sahip mi? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin saçma önermesi bu. Dedikoducu Polis her yönünü çürütebilir.

Göre Yeni fikir , sadece Pitt ve Aniston aşklarını yeniden canlandırmakla kalmadı, aynı zamanda ikinci düğünlerini de planlıyorlar. Bir sözde içeriden biri, 'Brad ve Jen, yaz aylarında şatoda özel bir kutlama planlıyorlar' dedi. 'Yerel bir etkinlik planlayıcısıyla da temas halindeydiler ve gelecek ay Jen'in doğum gününe denk gelecek şekilde tüm son düzenlemeleri yapacakları bir gezi yapmayı umuyorlar.'Pitt, Jolie ile 2014'te aynı yerde evlendi ve eski sevgililer hala mülke sahipler. Sözde kaynak, bir 'intikam' eyleminde Pitt'in mülkü elde tutma çabalarında 'tüm silahları ateşlediğini' söylüyor. Şüpheli habercisi, 'Brad’in yerleşim yerindeki şatoyu almaya ve orada hayatının gerçek aşkıyla evlenebileceğinden emin olmaya kararlı' diye ekliyor. Pitt ve Aniston yeniden bir araya gelseler bile, ki değiller, bu çok az mantıklı. Önümüzdeki birkaç ay içinde Jolie'den mahkemede kazanabilmek umuduyla eski sevgililerin malikanede bir yaz düğünü planladığına inanacak mıyız?

Yine de, görünüşte sahte olan kaynak, Aniston'ın Pitt ve Jolie'nin düğünlerini düzenledikleri aynı yerde evlenmek konusunda 'başlangıçta tereddütlü' olduğunu söylemeye devam ediyor, 'ancak Brad bunun tamamen farklı olacağı konusunda ısrar etti - daha basit ve daha samimi bir şey.' Bilinmeyen içeriden ekliyor: “Jen her zaman böyle muhteşem bir tarihe sahip bir malikanede romantik bir Fransız düğünü hayal etmişti. 2020 tamamen Angelina'dan kurtulmak ve yeni hayatlarına birlikte başlamakla ilgili. '

Magazin raporu tam bir kurgudur. Hem Pitt hem de Aniston için ayrı tekrarlar garanti etti Dedikoducu Polis tekrar bir araya gelmediler. Eski sevgililer yine arkadaş oldular ve Pazar gecesi SAG Ödüllerinde kulisleri bile kucakladılar. Bir romantizme gelince, o gemi yola çıktı. Fransız malikanesinde bir düğün planladıkları fikri her bakımdan saçma.

Kayda değer, geçen hafta haberler çıktı ki Pitt ve Jolie'nin mülkü yeni bir şarap çıkarıyor . Çalkantılı boşanmalarına rağmen, birbirlerinden ayrılan eşler teknik olarak hala iş ortaklarıdır. İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, Kadınlar Günü , geçen hafta Pitt ve Jolie'nin Chateau Miraval'ı 'çocukları için bir yatırım' olarak gördüklerini bildirdi. Oyuncu, Aniston'la var olmayan düğünü için burayı bir yer olarak görmüyor.

O esnada, Yeni fikir gerçekten hikayelerini düz tutamıyor. Bir aydan daha kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Pitt ve Aniston Noel partisinde evlendi . Geçen yılın Şubat ayında, aynı çıkış ısrar etti Pitt ve Aniston, 50. doğum günü partisinde evlenmişti. . Yayın şu anda Miraval Şatosu'nda üçüncü bir hayali düğün düzenliyor. Bir sonraki düğümü nereye bağlayacaklarını sadece hayal edebiliyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.