Yaptı Brad Pitt ve Jennifer aniston Meksika'da ikinci kez gizlice evlenmek mi? Gülünç bir tabloid hikayesinin dayanak noktası budur. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre KB , Pitt ve Aniston Yeni Yıl tatili için Meksika'da bir törenle gizlice yüzük takas ettiler, etrafı bir avuç yakın arkadaşıyla çevrili. Sözde bir kaynak dergiye, 'Geçmişteki tüm meselelerini birlikte çalıştılar ve şu anda sahip oldukları şeyler inanılmaz derecede özel' dedi.İçeriden bilinmeyen kişi, Pitt'in Aniston'ın Jimmy Kimmel ve Jason Bateman gibi ünlü arkadaşları ile birlikte Tulum'da tatil yaparken töreni gizlice planladığını söylüyor. İsimsiz ihbarcı, 'Tüm arkadaşları onun bir tören planladığı gerçeğini biliyordu - en yakın arkadaşı Courteney Cox'un onayını bile istiyordu,' diye ekliyor anonim ihbarcı. 'Bir yıl önce, Court' Hayır! 'Derdi ama kendisini kanıtladığını gördükten sonra, her şeyi bir araya getirmesine yardım etti.'

Dedikoducu Polis bunu not etmek için onu duraklatmalı Cox, Yeni Yılda Tulum'a yaptığı gezide Aniston'a katılmadı. . Kimmel ve Bateman, kendisi gibi gezginler arasındaydı. Ofis Noel Partisi yönetmen Will Speck. Cox'un Pitt'in Meksika düğününü planlamasına yardım ettiğine ama sonra gelmediğine inanacak mıyız?

Yine de, sözde kaynak, bir koridor yapmak için kuma 22 tiki meşalesinin kurulduğunu iddia ediyor - her yıl eski sevgililerin birbirini tanıdığı bir tane. Pitt'in koridorun sonunda iki yanında arkadaşlarıyla birlikte beklediği sanılıyordu ve Aniston ne olduğunu anlayınca gözyaşlarına boğuldu. 'Brad bir daha yanından ayrılmayacağına yemin etti ve ona en inanılmaz yüzüğü takdim etti,' diye ekliyor içeriden görünüşte sahte. 'Jen yaptığımı söyledikten sonra, ay ışığı altında U2’lere dans ettiler En tatlı şey . '

Unutulmamalıdır ki Aniston, gezisi sırasında Tulum'daki sahilde birkaç kez fotoğraflandı. Paparazzilerin onu sahilde dinlenirken fark ettiklerine ama bir düğün törenini görmediklerine inanacak mıyız? O esnada, Pitt Puerto Vallarta, Meksika'daydı Yeni Yıl boyunca. Ülkenin iki yakasında yer alan Tulum ile Puerto Vallata arası uçuş yaklaşık altı saat sürüyor. Eski sevgililer tatilleri sırasında birbirlerine yakın bir yerde görülmemişlerdi.

Derginin saçma hikayesinde, yine tanımlanamayan bir 'kaynak' kelimesine dayanan çok sayıda boşluk var. Pitt’in Angelina Jolie’den boşanmasının henüz kesinleşmediğinden bahsetmedik bile. Ne olursa olsun, hem Aniston hem de Pitt için ayrı tekrarlar garanti eder Dedikoducu Polis tekrar bir araya gelmediler. Doğal olarak, Meksika'da da düğümü bağlamadılar.

Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB yanlış bildirmek için Pitt ve Aniston Noel'den hemen önce nişanlanmıştı. . Bu son makale, aynı derecede hayali senaryonun devamı niteliğindedir. Hepsi saçmalık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wo ist Pablo Escobars Frau