Brad Pitt ve Jennifer aniston Bu haftaki daha saçma tabloid raporlarından birine rağmen, taşıyıcı anne aracılığıyla ikiz beklemiyorlar. İddia tamamen yanlıştır. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Brad & Jen’in Bebeklerine Hamile Ünlü Vekili?' bu haftanın bir manşetini okuyor Yeni fikir , cevabının çok açık bir şekilde 'hayır' olduğu bir soru sormak. Tabloid, Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick’in ikiz kızlarını on yıl önce taşıyan vekil Michelle Ross'un şimdi aynı şeyi Pitt ve Aniston için yaptığını iddia ediyor. Yayın, 'Hollywood spekülasyonlarla dolup taşıyor' diyor, ancak başka bir çıkış bile haberi almadı - diğer güvenilmez süpermarket tabloidleri bile.Tuhaf iddia, Aniston ve Pitt'in bu yılki ödül sezonunda 'birlikte çok zaman geçirerek' 'ilişkilerini yeniden canlandırdıkları' teorisine dayanıyor. Aniston ayrıca gelişigüzel bir şekilde Gelecekte çocukları görebilirdi Sandra Bullock ile konuşurken Röportaj Dergisi Şubatta. Makale, 'Jen’in talk-show sunucusu arkadaşı Jimmy Fallon’un gebelik taşıyıcı kullanma kararını etkilemiş olabileceğine inanılıyor,' diye devam ediyor ve kanıt olarak - hem Aniston hem de Parker'ın talk-show sunucusu Jimmy Kimmel ile poz verdiği ayrı fotoğraflar ... Hata.

Bu hikaye açıkça saçma. Yeni fikir Doğru Jimmy'ye sahip olduklarından emin olmak için iki kez kontrol etmedi bile. Makalenin çoğu Ross’un 2009 yılında Parker ve Broderick için taşıdığı taşıyıcı anneliğe odaklanıyor - çünkü konu Pitt ve Aniston olduğunda konuşulacak çok az şey var.

Milyonuncu kez bir araya gelmediler. Exes, Ocak ayında SAG Ödülleri'nde birbirleriyle karşılaştı ve birbirlerini kazandıkları için tebrik ettiler. Bu size sıradan ve önemsiz geliyorsa, dedikodu sektöründe çalışmamalısınız. Bu kısa bir etkileşim, yıldızlar arasında olduğu varsayılan yeni bir romantizm hakkında gerçekten yorucu miktarda dedikodu ve spekülasyona yol açtı. Aniston ve Pitt gerçekten ve gerçekten sadece arkadaş, İnsanlar 'onlar arkadaş ve birbirlerinden mutlular ... Brad'i bir arkadaş olarak hayatına geri döndürdüğü için mutlu. ama hepsi bu. ' Aniston'ın yakın gelecekte çocuklar için planları olsa bile, Pitt kesinlikle dahil olmayacak.

“Brad ve Jen bebek” teorisi, son zamanlarda bir ilişkisi olmayan ve 15 yıldır bulunmayan iki kişi için magazin dergileri arasında tuhaf bir şekilde popüler oldu. Sadece son birkaç ayda, Dedikoducu Polis bozuldu Yaşam tarzı yanlış bir şekilde iddia ettikleri için bir kızı evlat edinmek ve ona George Clooney adını vermek , National Enquirer iddia etmek için Aniston, bebeğini IVF yoluyla doğurmak istiyor , ve KB bunu bildirmek için 'Shiloh için' bir kız kardeşi evlat ediniyorlar Pitt’in altı çocuğundan biri olan 13 yaşındaki çocuk. En azından bu hikayelerin hiçbiri rastgele bir taşıyıcı anneyi karışıma çekme ihtiyacı hissetmedi.

Kaynaklar

  • Bullock, Sandra. 'Jennifer Aniston'ın Sandra Bullock Tarafından Izgara Yaptığı Kişi.' Mülakat, 11 Şubat 2020.

  • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston Bir Kız Bebek Evlat Ediniyor, Adını George Clooney'den Sonra mı Veriyor?' Gossip Cop, 27 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston, Brad Pitt’in Bebeğini Tüp Bebek Yoluyla İstiyor mu?' Gossip Cop, 19 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston Shiloh İçin Bir Kız Kardeş Evlat Ediniyor mu?' Dedikoducu Polis, 3 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.