Brad Pitt ve Jennifer aniston gülünç bir tabloid haberine rağmen ikiz kızlar beklemiyorlar. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi çürütebilir. Bunda sıfır gerçek var.Göre Kadınlar Günü , sadece eski eşler tekrar bir araya gelmekle kalmıyor, aynı zamanda yolda iki bebekleri var. Geçen hafta, Aniston, Instagram fotoğrafını paylaştı Elbisesinin kırışmasını önlemek için SAG Ödülleri'nden önce arabasının arkasında uzanmış. Gazeteci şöyle yazıyor: 'Ona yakın olanlar masum çatışma olayının gizli bir anlamı olduğundan şüpheleniyorlar - ikizlere hamile olduğu söylentilerini doğruluyor!' Öncelikle, aktrisin resminin herhangi bir şekilde bir hamileliği nasıl ima ettiği net değil. Ayrıca, bu sözde 'söylentiler' derginin haberinden önce hiçbir yerde görünmedi.Yine de çıkış, Aniston'ın SAG Ödülleri'nde 'bebek yumruğu yaptığını' savunuyor ve '2000'lerin başında yumurtalarının dondurulduğu söylentilerini doğruluyor.' İçeriden biri olduğu iddia edilen birinin, “Tek bir ikiz yerine ikizleri olması mantıklı olacaktır. Brad'le iki çocuk 90'larda bir araya geldiklerinde Jennifer'ın hayaliydi ve nihayet dileğini yerine getirdiği söylendi. '

Anonim kaynak şöyle devam ediyor: 'Eğer IVF yapmış olsalardı Jen'in teknolojiden tam olarak yararlanıp iki kız seçeceğine şüphe yok. Brad her birinden bir tane istiyor ama bu sefer pazarlık yapacak durumda değil. Jen bin yıl geçmesine rağmen saf mutluluk için ikinci bir şansı olacağını asla düşünmemişti ve şimdi burada. ' Sözde ihbarcı şu sonuca varıyor: “Ödül sezonunun geri kalanında şampanya ile kutlama yapıp yapmadığını görmek için tüm gözler onun üzerinde olacak. Bu, kokteyllerini seven bir kadın - bu yüzden eğer katılmazsa, kesinlikle Brad’in çocuğuna - ya da çocuklarına hamile olduğunu söyleyebilirim! 'Gazetenin raporu spekülasyonlar üzerine yoğun ve kanıtlara ışık tutuyor. Hikayenin spekülatif yönleri bile, Pitt ve Aniston'ın yeniden bir araya geldikleri - ki bu olmadıkları - yanlış düşünceye dayanıyor. Her iki yıldızın bireysel sözcüsü, bir romantizmi yeniden alevlendirmediklerini onayladı. Gibi saygın ünlü haber kaynağı İnsanlar dergi de onayladı Pitt ve Aniston tekrar çıkmıyor . Eski sevgililer iyi şartlarda ama dinamikleri tamamen arkadaş canlısı. Söylemeye yetecek kadar, magazin dergisinin makalesi tamamen saçmadır.

Not alınmalı, Kadınlar Günü sahte raporlarıyla her yerde. Daha geçen ay Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Aniston, Justin Theroux ile tekrar birlikteydi. . Durum bu da değil. Bu arada, Nisan 2018, derginin ilk kez Aniston, Pitt'in bebeğine hamileydi . Yayın, kurgu üretmeye devam ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.