Brad Pitt ve Jennifer aniston yanıltıcı yeni bir habere rağmen “18. evlilik yıl dönümlerini” “yeniden evlenerek” kutlamadılar. Dedikoducu Polis zaten bu haftanın başlarında sahte evlilik iddialarını çürüttü. Şimdi gerçeği tekrar kurgudan ayırabiliriz.

The Uluslararası İş Zamanları Cuma günkü bir makalede, 'eski çiftin eşlerinden yolları ayırdıktan sonra gizlice evlendikleri iddiaları' olduğunu yazıyor. Site, bu haftanın Temasta 'Kapakta söz konusu her iki yıldızın resmi ve' Brad & Jen'in Büyük Sürprizi: 'Biz Evliyiz!' yazan bir başlık var. 'Yakın zamanda bir taahhüt töreniyle 'evlendiler'.'Sekizinci paragrafa kadar, çevrimiçi satış noktası bunun doğru olmadığını kabul eder, ' Dedikoducu Polis iddiaları çürüttü. ' Ama sonra, yayın şunu öneriyor gibi görünüyor: Biz 'Brad’in altı çocuğunun düğüne katıldığını iddia etti.' Gerçekte, bunu rapor ettik Pitt’in çocukları, Angelina Jolie’nin çekim yaptığı Londra’daydı Zararlı 2 Pitt’in Los Angeles'taki evinde sözde bir düğüne katılmak zorunda kalmalarını imkansız hale getiriyordu.

Andrew Garfield aus Emma Stone

Bunun ötesinde, bizim dolu debunking Temasta Aniston ve Pitt'in 'yeni evli' oldukları hakkındaki uydurma raporu iddianın gerçek olmadığına dair bir dizi açıklama yaptı. International Business Times'ın yapmadığı gibi, şunu da belirttik: Aniston ve Pitt’in '18. evlilik yıldönümü' 29 Temmuz'a kadar değil . Boşandıklarından beri bu tarihi 'kutlamadılar' ve bu yıl da kutlamayacaklar. Ancak IBT, gerçekleri ve yalanları o kadar kafa karıştırıcı bir şekilde bir araya getirmiştir ki, yazıları aslında sahte haberlerdir.

Örneğin, bu iddiaların ortasında, site eski eşler hakkında şunları söylüyor: 'Bir çift olarak 2018'deki Oscar'larda ilk çıkışlarını yapmayı planladıklarına dair spekülasyonlar vardı.' Bu tür 'spekülasyonların' en başından beri yanlış olduğu hiçbir yerde söylenmedi. Dedikoducu Polis Şubat ayında ve yine Mart ayında Aniston ve Pitt, Oscar'lara birlikte katılmayacaklardı. . Ve web sitesi, makalesinin sonuna kadar 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın yeniden birleşmesi iddialara rağmen gerçekleşmiyor' dedi.

Bu tamamen farklı şekilde ele alınmalıydı ve ele alınabilirdi. Çıkış, hikayesini o kadar sansasyonel ve yanıltıcı bir şekilde paketledi ki, okuyuculara başlangıçta evlilik iddiasının doğru olabileceği izlenimi verildi. Yayın başlangıçta şöyle demeliydi: Dedikoducu Polis yaptı, iddianın yanlış olduğunu. Bunun yerine, insanlar gerçek olmayan bir öncülü olan bir hikayeye tıklamaya yönlendirilir. Daha da kötüsü, doğru bilgi net değildir ve daha fazla yanlış bilgi karıştırılır. Sonuç olarak, kurgu gerçeklerden önceliklidir.

John Mellencamp Meg Ryan Hochzeit

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.