Magazinlerin yarattığı fantezi dünyasında, Brad Pitt ve Jennifer aniston birlikte birden fazla bebek sahibi oldu. Gerçekte, hiç yoktu, ama Dedikoducu Polis sahte anlatının çeşitli varyasyonlarını çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Daha geçen ay Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir haksız yere iddia etmek için Aniston bir film setinde 'bebek yumruğu' sergiliyordu . Dergi, aktrisin 50. doğum günü partisinde ikisinin sözde yeni evlendiği için çocuğun Pitt'e ait olduğunu iddia etti. Makalenin her yönü absürttü. Eski eşler bir araya gelmediler ve kesinlikle doğum gününde düğümü bağlamadılar. Etkinliğin ardından E! Haberler ayrıca, dostane şartlarda olmalarına rağmen ikisinin 'kesinlikle çıkmadıklarını veya bu yolda olmadıklarını' belirtti. Aniston'ın kendi sözcüsü de hikayeyi saçma olduğu için reddetti.Dedikoducu Polis seslendi Temasta Ocak ayında yanlış bildirdiği için Aniston ve Pitt birlikte bir kız çocuğu doğuruyorlardı . Dergiye göre eski sevgililer, haberi arkadaşlarına vermek için Yeni Yılda bir cinsiyet ifşa partisi düzenledi. Çıkış ayrıca, ikisinin Colorado'da bir mülk satın aldığını ve böylece bebeklerini Hollywood dışında büyütebileceklerini iddia etti. Oyuncunun Angelina Jolie ile altı çocuğunun Los Angeles'ta yaşadığı düşünüldüğünde, hikaye pek mantıklı gelmedi. Bu arada, hem Pitt hem de Aniston için ayrı temsilciler bize sayısız kez bir romantizmi yeniden alevlendirmediklerini söylediler.

Geçen haziran, Dedikoducu Polis debunked bir Temasta hakkında hikaye Pitt ve Aniston'ın hem 'düğünü hem de bebeği var. Gazeteci, eski sevgililerin Justin Theroux'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra yeniden bir araya geldiğini ve çoktan evlenip bir aile kurduğunu iddia etti. Bir 'içeriden' olduğu iddia edilen kişi, çiftin George Clooney’nin Como Gölü’ndeki evinde evleneceğini ve hemen ardından bir çocuk sahibi olmaya çalışacağını söyledi. Aniston ve Pitt'in Theroux'dan ayrılmasının ardından tekrar mesajlaşmaya başladıkları doğru olsa da, tabloid'in hikayesi yayınlandığında eski sevgililer uzun süredir birbirlerini görmemişlerdi. Doğal olarak, ikisi Clooney'nin evini bağlamadı ve birlikte bir çocuğu olmadı.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta geçen Mayıs Jolie, Pitt ve Aniston’un sözde bebek planlarına 'kızmıştı' . Çıkış, eski eşlerin 'doğal yollarla veya IVF yoluyla' bir çocuk sahibi olmayı planladığını ve Jolie'nin bir şekilde planı öğrendiğini söyledi. Dergiye göre, Zararlı yıldız bu duruma 'öfkelendi' ama Pitt ve Aniston bunun onları durdurmasına izin vermeyeceklerdi. İlgili herkesin sözcüsü, gülünç raporu reddetmek için kayda geçti. Jolie, Pitt ve Aniston’un bebek sahibi olmak için var olmayan planları yüzünden asla üzülmedi.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis seslendi National Enquirer Mart 2018'de haksız yere iddia edildiği için Aniston, Pitt'e 'bebek babası' olması için 'yalvarıyordu'. Gazeteci, eski 'Arkadaşlar' yıldızının bir çocuk için çaresiz olduğunu ve eski kocasının baba olmasını istediğini iddia etti. Sözde bir kaynak dergiye, Aniston'ın evliliği sırasında 'baba niteliklerinden' yoksun olduğu için Theroux'la çocuk sahibi olma konusunda tereddüt ettiğini ve ayrıca çocuğunun 'sadece görünüşte değil, aynı zamanda kişiliğinde de Brad gibi olmasını istediğini söyledi. . ' Her iki yıldızın ayrı temsilcileri, makalenin tamamen kurgu olduğuna dair bize güvence verdi. Eski eşler, dünyaya bir çocuk getirmeyi bırakın, hiç uzlaşamadılar.