Yaptı Brad Pitt ve Jennifer aniston Noel partisinde tekrar bir araya geldiklerini gerçekten duyurdu mu? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

ist Joel Olsteen geschieden

Bu hafta, Pitt'in eski eşinin hafta sonu düzenlenen yıllık Noel partisine katıldığına dair haberler çıktı. Uzun sürmedi Temasta buluşmadan kurgusal bir hikaye oluşturmak için. 'Bu resmi! Brad ve Jen tekrar bir araya geldi ”dedi. Hatta misafirlerin önünde kısa bir süreliğine sevişiyorlardı. Bazıları onlar için çok mutluydu, tezahürat ediyorlardı! 'İddia edilen kişi, Pitt ve Aniston'ın 'yaklaşık iki ay önce gizlice tekrar buluşmaya başladığını' ve o zamandan beri birbirlerine her zamankinden daha fazla bağlı olduklarını iddia ediyor. İsimsiz bahşişçi, 'Bir çift olarak ortaya çıkmak için Jen'in Noel partisinden daha iyi bir yer' diye ekliyor. Herkese aynı anda anlatmaları gerekiyor. Brad, Jen'e kadeh kaldırdı ve ona her zaman o olduğunu söyledi. İnsanlar Brad'i Jen'in evinde, bu kadar samimi bir toplantıda gördüklerinde kelimenin tam anlamıyla ağzı açık kaldı. Herkes şaşırdı ve onlar adına çok mutlu oldu. '

Sözde 'kaynak', Pitt ve Aniston'ın önümüzdeki ay Altın Küre'de yeniden alevlenen romantizmiyle halka açılacağını söyleyerek sona eriyor. Kimliği belirsiz içeriden, 'Yılın en iyi partisi ve sevgilerini kutlamak için mükemmel bir zaman, tüm sektör arkadaşları tarafından' ekliyor. 'Her şeye yeniden Hollywood'un büyük çift olacaklar!'

Derginin haberiyle ilgili doğru olan şu: Pitt, geçen hafta Aniston’un Noel partisine katıldı. Yanlış olan şudur: diğer her şey. Eski eşlerin ilişkileri iyi, ancak herhangi bir kapasitede bir araya gelmediler. Habercinin iddia ettiği gibi olmasına rağmen, Aniston’un sözcüsü kayıtta eski kocasıyla bir daha çıkmayacağını söylüyor.

junge ma bevor sie schwul war

Daha geçen hafta, Pitt’in kendi temsilcisi Dedikoducu Polis 'O kimseyle çıkmıyor.' Oyuncu sözcüsü şunları doğruladı: Pitt's New York Times röportaj , 'Son iki veya üç yıldır kaç kadınla çıktığımı söylediklerini bilmiyorum ve hiçbiri doğru değil' dedi.

Temasta sonra çok benzer bir taktik çekti Pitt, Şubat ayında Aniston’un 50. doğum günü partisine katıldı. . Etkinliğin ardından dergi, eski eşlerin yeniden 'Hollywood'un altın çifti' haline gelmesiyle ilgili bir hikaye uydurdu. Aktrisin doğum gününden sonraki senaryo doğru değildi ve Noel partisinin ardından artık doğru değil.

Wer waren die Mitglieder der neuen Kinder auf dem Block

Not alınmalı, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Ocak ayında tabloid gazetesini basmıştı Pitt ve Aniston birlikte bir kız çocuğu doğuruyorlardı . Derginin fantezi dünyasında, Pitt ve Aniston farklı bir 'mucize bebek' bekliyordu Temmuz 2018'de, yayın organı hakkında bir hikaye uydurdu. Pitt ve Aniston arka bahçesinde yeniden evleniyor . Tabloid, hayali romantizminde sıfırlama düğmesine basmış gibi görünüyor. Aralık 2019 itibarıyla eski sevgililer 'yaklaşık iki ay önce' bir araya geldi. Daha erken değilse 2020'de yepyeni bir düğün ve bebek turuna hazırlanın.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.