Are Brad Pitt ve Jennifer aniston bir kız çocuğu evlat edinmek ve ona ismini vermek George Clooney , onları tekrar bir araya getirmeye kim yardım eder? Yeni bir tabloid hikayesinin dayanak noktası budur. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Göre Yaşam tarzı , sadece Pitt ve Aniston aşklarını yeniden alevlendirmekle kalmadılar, aynı zamanda birlikte ebeveyn olmak için evrakları imzalamanın eşiğindeler. Bilinmeyen bir kaynak dergiye, 'Küçük bir kızı evlat edinmekten bahsediyorlar' dedi. “Kendi ailelerini kurmak, her zaman onların asla gerçekleştirilemeyen bir hayaliydi. Şimdiye kadar. Sonunda eve bir bebek - bebeklerini - getirmek için sabırsızlanıyorlar. Bu bir mucize.'Anonim içeriden, 'Bir araya gelmelerine yardımcı olmada önemli bir rol oynayan' ortak arkadaşları Clooney'den esinlenerek 'Özel bir anlamı olan çok basit ve tatlı bir isim seçtiler: Georgia' diye devam ediyor. İddia edilen habercisi ekliyor: “George, ilişkilerine yatırım yaptığını düşünüyor. Arkadaşı Brad'i tekrar mutlu görmek istiyor ve bu tek bir anlama geliyor: Jennifer. '

Oradan, 'kaynak', Aniston'ın 'bebek eşyaları satın alması' ve 'bir çocuk odasını dekore etmesi' gibi rastgele ayrıntılar ortaya koyuyor. Sözde içeriden başka banal ifadeler ekliyor: “Kalpleri çok dolu. Bu yeni bölümden heyecan duyuyorlar. ' Bununla birlikte, dergi hiçbir noktada bu bebeğin nereden geldiğinden bahsetme zahmetine girmiyor. Çıkış, Pitt ve Aniston'ın evrak işlerini halihazırda doldurduğunu iddia ediyor, ancak bu çocuğun evlat edinildiği şehir, eyalet veya ülkeden bahsetme zahmetine girmiyor.

Ne olursa olsun, tabloid'in hikayesi, tanımlanamayan bir 'içeriden' sözüne dayanan tamamen saçmalık. Dedikoducu Polis Hikayeyi Aniston'ın sözcüsü tarafından yayınladı ve şu cevabı verdi: 'Kimse bu saçmalığa gerçekten inanamaz mı? Hepsi uydurma. ' Pitt’in temsilcisi ayrıca derginin makalesinde gerçek olmadığını onaylıyor. Aşağıdakiler dahil birçok güvenilir ünlü haber kaynağı İnsanlar dergi, bunu da bildirdi Pitt ve Aniston bir romantizmi yeniden alevlendirmedi .

Yaşam tarzı Son hikayesi aynı zamanda geçen Haziran ayında çürüttüğümüz sahte bir anlatının devamı. O sırada tabloid şöyle dedi: Pitt ve Aniston, Clooney ile bir Roma kaçamağına gittiler ve eşi Amal. Yayın, Clooney'nin eski eşler için 'Aşk Tanrısı' oynadığını iddia etti, bu yüzden tekrar bir araya gelmeleri umuduyla onları İtalya'ya davet etti. Hem Pitt hem de Aniston'ın ayrı sözcüleri de bu haberi yalanladı.

Daha geçen ay Dedikoducu Polis dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendi Pitt ve Aniston, Napa Vadisi'nde 1 milyon dolarlık bir düğün planlıyor . Bu son makalede bu hayali düğünden hiç bahsedilmiyor. Bu kurgusal destan giderek daha gülünç hale geliyor.

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston'ın Sözcüsü. 27 Şubat 2020.

  • Matthew Hiltzik, Brad Pitt'in Sözcüsü. 27 Şubat 2020.

  • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston, George ve Amal Clooney ile Roma Kaçamağına mı Gitti?' Dedikoducu Polis, 12 Haziran 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Brad Pitt, Jennifer Aniston Napa Valley'de 1 Milyon Dolarlık Düğün Planlıyor mu?' Dedikoducu Polis, 22 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.