Brad Pitt üzerine vurmadı Katy Perry Uydurma bir tabloid habere rağmen Los Angeles'ta bir partide. İki yıldız geçen ay aynı etkinliğe katıldıysa da, etkileşimlerinde çapkın hiçbir şey yoktu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Brad’s Hot For Katy!' son sayısında bir başlık okur KB . Film yıldızı ve şarkıcı, geçen ay Beverly Hills'te ünlü mimar Frank Gehry'nin onuruna bir partiye gitti. Etkinlik sırasında her iki yıldız da aynı fotoğrafta Gehry ile birlikte poz verdi ve resim daha sonra çevrim içi turları yaptı. Pitt ve Perry'nin imajı, muhtemelen magazin gazetesine 'büyük zamanları birleştirmek' hakkında sahte bir anlatı oluşturma konusunda ilham verdi.Sözde bir kaynak dergiye “Brad, Katy'yi gördüğü için çok sevindi” dedi. 'Şubat ayında Jen Aniston’un 50. doğum günü de dahil olmak üzere, yolları bu yıl birkaç kez kesişti.' Sözde kaynak ekliyor: 'O ve Katy'nin birbirlerinden ayrıldığı açıktı. Yıllardır sohbet ediyorlardı. '

Şüpheli habercisi, Pitt ve Perry'nin parti sırasında bir noktada 'bir kemancı tarafından serenat edildiğini' söyleyerek aktörün 'müziği dinlerken kolunu Katy'nin etrafına dolanmasını' istedi. Görünüşe göre sahte olan kaynak, şarkıcının Orlando Bloom ile nişanlandığını belirtiyor, ancak yine de 'Brad Pitt'in onunla vakit geçirmek istemesine üzüldüğünden şüpheliyim' diyor.

Blake Shelton und Miranda Lambert geschieden

Derginin olayları anlatımı hiç gerçekleşmedi. Dedikoducu Polis Pitt'e yakın, kayıtta konuşamayan, ancak mutlu bir şekilde nişanlı bir kadına asla asılmayacağını söyleyen bir kaynağı kontrol etti. Etkinlikte aktörün Perry ile flört etmediğinden emin olduk. İkili, gecenin ödülünün yanında basitçe bir fotoğrafta poz verdi. Bir Pitt temsilcisi de hikayenin saçma olduğunu kabul ediyor.

KB aynı güvenilmez çıkış Dedikoducu Polis hakkında çok sayıda makale yayınlamak için bu yılın başlarında çağrıda bulunuldu Pitt, Charlize Theron ile çıkıyor . Magazin dergisi, Angelina Jolie'nin üzerinde bir 'çöküş' yaşadığını iddia etse bile, hayali senaryodan tam bir destan yarattı. Gerçekte, aktrisin kendisi daha sonra onayladığı gibi, Pitt ve Theron asla bir öğe olmadı.

Ocak ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için yayını bozdu Pitt, Julia Roberts ile gizli bir aşk içindeydi . Ancak oyuncu, kocası Danny Moder ile mutlu bir şekilde evli ve bu ay 17. evlilik yıldönümünü kutlayacak. Derginin, oyuncunun aşk hayatıyla ilgili sahte hikayeler uydurduğu oldukça açık.

dermot mulroney und julia roberts

Belirtilmelidir, İnsanlar dergi geçtiğimiz günlerde bunu bildirdi Pitt 'flört etmekten çok baba olmaya odaklanıyor.' Saygın çıkış, oyuncunun şu anda çoğunlukla iş ve çocukları ile ilgilendiğini belirtti. Pitt, partilerde nişanlı kadınlara asılmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.