Brad Pitt MIT profesörü ile çıkmıyor Neri Oxman spekülatif bir iddiaya rağmen altı aydır. Dedikoducu Polis gerçek olmayan iddiayı çürütebilir. Pitt'in temsilcisi, Dedikoducu Polis O ve Oxman'ın bırakın son altı aydır hiç çıkmadıklarını.

Fakat HollywoodLife Pitt ve Oxman'ın yarım yıldır flört ettiğini kanıtlamak için tüten bir silah bulduğunu düşünüyor. Gerçekte, romantik bir ilişkinin kanıtı değildir. Yine de, yanlış yönlendirilmiş makalesinde site, oyuncunun 'hayatında yeni bir bayan aşkı olabileceğini ve altı aydır devam ettiğini' iddia ediyor. 'Gizlice dahil olduklarının' kanıtı olarak blog, Pitt'in geçen sonbaharda MIT'ye yaptığı ziyaretten bir fotoğraf . Tabii ki, bu ziyaretle ilgili hiçbir şey aslında 'gizli' değildi. Pitt kampüsteyken, bir grup öğrenci sosyal medyada, kendisinin ve Oxman'ın bir grubun parçası olarak poz verdiği resim de dahil olmak üzere herkese açık bir şekilde fotoğraf paylaştı.Web sitesinin şimdiye kadar fotoğrafların varlığından haberdar olmaması, 'gizli' bir şeylerin olduğu anlamına gelmez ve fotoğraflar hiçbir şekilde Oxman ile bir romantizmin kanıtı değildir. Ancak çıkış, 'O zamanlar henüz romantik bir ilişkiye girmemiş olabilirler, ancak yardım edemeyiz, ancak ikisi arasında hemen kızışıp kızışmadığını merak ediyoruz.' Diye yazıyor. Ama 'hemen ısınan' hiçbir şey yok. Pitt ve Oxman 'o zamanlar' bir ilişkiye başlamadılar ve bugün hala bir ilişki başlatmadılar. Sözcüsü onaylıyor Dedikoducu Polis profesyonel bir arkadaşlığı paylaştıklarını ve başka bir şey olmadığını.

Tuhaf bir şekilde, aylarca süren bir ilişki içinde olduklarını iddia ettikten sonra, çevrimiçi yayın orijinal Pitt ve profesörü açıklığa kavuşturan Sayfa Altı raporu sadece sanat ve tasarıma ortak ilgi duyan arkadaşlar. HollywoodLies, web sitesine takma ad verildiği için, 'Arkadaşlıkları romantizme dönüşmedi' diye alıntı bile yapıyor. Yine de site, tüm bu makaleyi, yalnızca Pitt ve Oxman'ın çıktığı değil, aynı zamanda son altı aydır da olabilecekleri gibi sahte önermeler etrafında inşa etti.

Ayrıca kayda değer olan şey, gizli bir aşk hakkındaki bu yanlış teoriyi sunarken, blogun Pitt’in kampıyla yaptığı spekülasyonu doğrulamaya çalıştığına dair herhangi bir gösterge vermemesidir. Olsaydı, şu şekilde öğrenirdi Dedikoducu Polis ve diğer güvenilir satış noktaları yaptı, Pitt ve Oxman kesinlikle arkadaştır. . MIT'yi ziyaret etmek ve öğrencilerle poz verdikleri bir fotoğraf bunu değiştirmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.