Brad Pitt aktörün estetik ameliyat geçirdiğini iddia eden habere rağmen 2017'yi “yeni bir yüzle” kapatmıyor. Dedikoducu Polis Pitt hakkında tüm yıl boyunca pek çok saçma sapan yayımlanan bir tabloidden gelen bu hikayeyi özellikle alt üst edebilir.

Yaşam tarzı söz konusu hikaye, aşağıdaki iki fotoğrafın karşılaştırma ve kontrastına dayanmaktadır. Soldaki, Kayıp Şehir Z Nisan ayında prömiyeri. Sağdaki resim, Kasım ayında LACMA Art + Film galasında uzaktan çekildi. Dedikodu dergisi ikinci fotoğrafa odaklanıyor, ancak Pitt'in yedi ay önceki halinden farklı göründüğü belli değil. Hala alnında çizgiler ve ağzında kırışıklıklar var.Ancak çıkış, Pitt'in daha önce 'bitkin ve çekici göründüğünü', şimdi ise 'yeniden genç ve muhteşem' olduğunu savunuyor. Daha sonra özellikle 'ters yaşlanma' konusunda 'biraz yardım' aldığı iddia edildi. Sözde 'içeriden' biri, 'Bu yıl Beverly Hills'te bir plastik cerrahına gitti ve dolgu maddeleri, Botoks ve bazı göz çalışmaları yaptırdı.' Açıkçası, 'bu yıl' sözde prosedürlere girdiğinde özellikle iddia edilmiyor.

Hikayeyi ilerletmek için yayın, Pitt'le hiç tanışmamış, ancak yine de 'Alnı daha pürüzsüz görünüyor, bu yüzden büyük olasılıkla Botoks almış' diyen New Jersey merkezli bir plastik cerraha dayanıyor. Doktor ayrıca, film yıldızının yanaklarında, dudaklarının çevresinde ve gözlerinin altında dolgu maddelerinin yanı sıra 'cilt dokusunu iyileştirmek için lazer veya soyma' olduğunu tahmin ediyor. Unutmayın, bu sözde tıp uzmanı Pitt’in derisinin 'dokusunu' ve yüzünün dolgun ve kırışıksız olup olmadığını, farklı olaylarda çekildikleri için farklı ışıklandırmalara sahip anlık görüntülere dayanarak değerlendiriyor.

neue Kinder auf Blocknamen

Görünüşe göre tabloid bu hikayeyi Nisan ayındaki haberinin devamı olarak hazırladı. Pitt, boşandığına inandığı için plastik cerrahlara danışıyor Angelina Jolie'den görünüşüne zarar verdi. Ancak Dedikoducu Polis o sırada aktörün 'bölünme sonrası kıstırma' planı olmadığını söyledi. Şimdi kusursuz bir Pitt kaynağı bu son makale için 'Açıkça [ Yaşam tarzı ] yıl sonundan önce saçmalıklarla kendilerini aşmaya çalıştılar. ' Ek olarak, Pitt’in kendi temsilcisi hikayeden bize güldü. Yıldız farklı görünüyorsa, bunun nedeni kendine daha iyi bakmasıdır. Gibi Pitt söyledi GQ Mayıs ayı kapak hikayesi için 'içkiyi' bıraktı ve sağlıklı yaşama odaklanıyor. Hepsi bu kadar.

(Getty Images)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.