Brad Pitt bir tabloid tarafından cep telefonu 'ganimet çağrısı' yaptığı bildirildi. Dedikoducu Polis hikayeyi inceledi ve yalnızca makaleyi düzeltebilir. İşte tuhaf parçanın arkasındaki gerçek.

Brad Pitt’in Gizli Yardım Hattı

'Güzel Hanımlar Özel Bir Numara Alır' yazısının yakın tarihli bir makalesinde isimsiz bir kaynak olduğunu iddia ediyor. National Enquirer . Gazete, Brad Pitt'in 'gizli, seksi bir cep telefonu' olduğunu iddia ediyor. Sözde bir casus çıkış noktasına şöyle der: 'Bu, yalnızca gizli bir şanslı bayan dizisiyle paylaştığı, yakından korunan bir numara.' İsimsiz kaynak, Pitt'in 'aslında üç telefonu var' diye devam ediyor. Tacizci, bir telefonun iş için, diğerinin arkadaşlar için olduğunu ve 'ganimet araması' nın 'gece geç saatteki bağlantıları' için olduğunu belirtiyor.The Enquirer ayrıca Pitt'in 'buluşmalarının' bu buluşma noktasını gizli tutmasını talep ettiğini iddia ediyor, ancak diğer kaynaklar, oyuncunun MIT profesörü Neri Oxman ile birlikte hoşlandığını iddia ediyor ve Tutuklanan Geliştirme oyuncu Alia Shawkat. Şüpheli içeriden biri, Pitt'in tüm dedikodulara 'güldüğünü' iddia ediyor, çünkü insanlar 'ilişkisinin kapsamını gerçekten bilseler, şaşkına dönerler.' Eski eşi Jennifer Aniston'la 'flört festivali' hakkında söylentiler dolaşsa da, dergi, oyuncunun 'sıradan flörtler' için evinin içinde kimleri yönettiğini sıkı bir şekilde sakladığını iddia ediyor.

Wie viel Gewicht hat Melissa McCarthy verloren?

Brad Pitt 'Bayanlar' Bir Adam Değil

'İstediği zaman yardım hattını kullanıyor. Ama bununla övünecek biri değil, ”diye bitiriyor içeriden. Dedikoducu Polis ancak bu sahte rapora itiraz edebilir. Duruma yakın olan gerçek bir kaynak, Pitt'in böyle bir telefona sahip olmadığını onaylar. Ek olarak, oyuncuyu bu şekilde tasvir etmek ve gecenin bir yarısı kadınlara gelmelerini sağlayarak kadınları küçük düşürdüğünü iddia etmek biraz aşağılayıcı. Artı, bu ilk defa değildi Enquirer aktör hakkında yanlıştı.

Brad Pitt Hakkında Daha Fazla Yanlış Rapor

Bu yılın başlarında, hak talebinde bulunduğumuz için gazeteyi bozmuştuk. Brad Pitt emekli oluyordu çünkü hayranlarının ondan bıkacağından korkuyordu. Güvenilmez, aktörün şov dünyasında 'karşılamasını aştığını' hissettiğini ve 'gölgelerde kaybolmayı' düşündüğünü iddia etti. Bu doğru değildi. Üretken aktörün yakında çıkacak birkaç filmi var ve Pitt emekli olma planlarından hiç bahsetmedi.

Bu haber yayınlanmadan bir ay önce, gazeteden yanlış bir rapor daha aldık. Angelina Jolie, Pitt'in çocuklarını görmesini engelliyordu . The Enquirer Jolie'nin oyuncuyu çocuklarından uzak tutmak için cehenneme soktuğunda ısrar etti. Dedikoducu Polis Ancak aktörün çocuklarla daha fazla zaman geçirdiğini belirterek hikayeyi düzeltti.

Kaitlin Bennett hat in die Hose geschissen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.